Avrasya’nın en önemli metalurji fuarı; ANKIROS 2021

Global metalurji sektörü, döküm, demir çelik ve demir-dışı metaller sektörlerinin buluşacağı fuara İnşaat Noktası medya partnerliği yapıyor...

Avrasya’nın en önemli metalurji fuarı; ANKIROS 2021

ANKIROS / ANNOFER / TURKCAST 2018 Fuarları 621 ‘i yabancı olmak üzere toplam 1020 katılımcıya ve 17.197 sektörel ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

Global Metalurji Sektörü,  Döküm, Demir Çelik ve Demir-Dışı Metaller Sektörleri Bu Fuarda Buluşuyor!

Avrasya’nın en büyük metalurji buluşması olan ANKIROS  / TURKCAST Fuarları, sektörün önde gelen ulusal ve global kuruluş ve derneklerinden de büyük destek almaktadır. Katılımcı profilini, sürekli genişleterek, her düzenlendiği yıl sektöründe itibarını arttırmaya devam eden ANKIROS  / TURKCAST Fuarları, ilgili tüm sanayi dalları için etkili ve kalıcı çözümler sunan vazgeçilmez bir iş platformu haline geldi.

Avrasya’nın En Önemli Metalurji Fuarı

Fuar 10-12 Haziran 2021 tarihlerinde Hannover-Messe Ankiros Fuarcilik A.Ş. tarafından Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi – İstanbul'da düzenlenecektir. Fuarda, katılan ulusal ve uluslararası üretici ve tedarikçi firmalar; Entegre Tesis Makina ve Ekipmanları, Haddehane Donanımları, Metal Yükleme Sistemleri, Ark ve İndüksiyon Ocakları, Endüstriyel Fırınlar, Döküm Makinaları, Kum Hazırlama Sistemleri ve Maça Makinaları, Yüzey Temizleme Makinaları ve Malzemeleri, Hammadde ve Sarf Malzemeleri, Refrakter Malzemeler, Test ve Analiz Cihazları ve daha fazlasını ANKIROS 2021 Fuarı’nda yatırımların halen devam ettiği Avrasya Bölgesinin döküm ve çelik sektörlerinden gelen ziyaretçilere sergileyecekler.

Demir-Çelik üreticileri 8 ve 9. Hollerde buluşuyor!

İlki 2012 yılında oluşturulan ve yine ANKIROS 2021 Fuarının bünyesinde 8. ve 9. hollerde yine çelik üretimine özel bir bölüm yer alıyor. Çelik endüstrisinin uluslararası tedarikçilerinin yanında çelik üreticileri ve çelik servis merkezleri bu özel bölümde ürün ve hizmetlerini sergileme imkanı bulabilirler. Ayrıca, TÇÜD “Türkiye Çelik Üreticileri Derneği” üyesi olan çelik üreticileri de kendileri için oluşturulan bu özel bölümde ziyaretçilerine ürünlerini sergiliyor.

ANNOFER  Demir Dışı Metaller Teknolojileri, Makina ve Ürünleri Özel Bölümü

Demir Dışı Metaller bölümünde, uluslararası ve ulusal katılımcılar alüminyum, bakır ve demir dışı diğer metallerden ürün imal eden tüm üreticilere, en son teknoloji makina, ekipman, ürün, hammadde, sarf malzemeleri ve hizmetlerini sergileyecekler.

ANNOFER , demir dışı metallerin üretimi ve şekillendirilmesi için gerekli tesis, makina ve ekipmanlar üzerine odaklanmaktadır.

Sergilenen diğer ürünlerin yanında sektörün üretimleri için gerekli yüksek ve alçak basınçlı döküm presleri ve endüstriyel fırınlar ziyaretçilerin ANNOFER bölümünde ilgi ile izledikleri ürünlerin başında yer almaktadır.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.