Alım Heyetleri Marble Tech İçin Geliyor

Mermer ve doğal taş sektörünün dünyadaki tek makine teknolojileri fuarı CNR Marble Tech İstanbul, 23-26 Ekim 2019 tarihleri arasında, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek.

Alım Heyetleri Marble Tech İçin Geliyor

Mermer ve doğal taş sektörüne dair en son teknoloji ile üretilen makine, ekipman ve bilgisayar destekli teknolojiler gibi ürünlerin sergileneceği fuar, yurt içi ve dışından binlerce alıcı ağırlayacak.

Türk fuarcılık sektörünün lider şirketi CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından hayata geçirilen fuarda, katılımcı firmalar ve yabancı alıcılar arasında B2B ikili iş görüşmeleri gerçekleşecek. CNR tarafından düzenlenen "Hosted Buyer Alım Heyeti Eşleştirme Programına", yüksek alım gücüne sahip 29 yabancı firma temsilcisi katılacak.

Fuar esnasında uluslararası makine alıcıları ile yapılacak ikili iş görüşmelerinden sadece CNR Marble Tech İstanbul'un katılımcıları faydalanabilecek. 23 Ekim, Saat:10:30 -14:00 arası gerçekleşecek bu görüşmeler, fuar katılımcılarının ihracat oranlarına çok büyük katkılar sağlayacak.

Alım Heyeti Listesi için tıklayın.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.