Ağustos Ayındaki Fuarlar Gerçekleşecek mi?

Son dönemde ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs sonrası iptal olan fuarlar ertelendi. Peki fuarların yeni tarihleri belli oldu mu? Ağustos ayındaki fuarlar gerçekleşecek mi? Tüm bunların detayları www.insaatnoktasi.com haberimizde…

Ağustos Ayındaki Fuarlar Gerçekleşecek mi?

Bir çok sektör gibi koronavirüs fuarcılık sektörünü de etkiledi. Pandemi döneminde yapılması planlanan fuarlar ertelendi veya bir süre için iptal edildi. Yeni normal döneminde fuarların ne zaman düzenlenmeye başlanacağı merak konusu oldu.

Bütün fuar ve organizasyonlar 12 Mart 2020 tarihinde Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu’nun kararına uygun olarak T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından 1 Temmuz 2020 sonrası döneme ertelendi.

Ağustos ayına kadar sektörle ilgili bir fuar planlaması henüz görünmüyor, fuarların çoğu eylül ayına ertelenmiş durumda.

Peki Ağustos Ayında Hangi Fuarlar Var?

Ağustos ayı fuarları arasında sektörü ilgilendiren iki büyük fuar planı gözükmekte. Bunlardan ilki 25-29 Ağustos tarihlerinde CNR Holding tarafından düzenlenecek olan  26. İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı. İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan fuar halıcılıktan dekorasyona geniş bir kullanıcı profiline sahip.

Ağustos ayının sektör için en önemli fuarı TÜYAP Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul bu yıl 43. yaşını kutluyor. Pandemi dönemi öncesi Nisan’da yapılması planlanan fuar 24-28 Ağustos tarihine ertelendi. İstanbul Tüyap Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek olan Yapı Fuarı, Aydınlatma, Gayrimenkul, İnşaat, Dekorasyon, Kapı-Pencere ve bir çok ilişkili sektöre ev sahipliği yapacak.
 

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.