Festool'un Yeni Ahşap Seti Türkiye'de Satışta

Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı İntermob ziyarete açıldı...

Festool'un Yeni Ahşap Seti Türkiye'de Satışta

Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı İntermob ziyarete açıldı. Fuarda en dikkat çeken stantlardan bir tanesi de Almanya merkezli Festool'un Türkiye distribütörü olarak merkezi Karaköy’de olan Doğuş Makine Hırdavat Ltd. Şti. oldu.

Almanya'nın köklü firmalarından biri olan Festool, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşen Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı İntermob'a katılım gösterdi.

En zorlu görevler için Festool elektrikli el aletleri ve aksesuarların üretimini gerçekleştiren Festool yeni ahşap setini fuarda görücüye çıkardı. Bu yıl satışa başlanan yeni ahşap seti kablosuz ve esnek kombine edilebilir olmasıyla müşterileri tarafından memnuniyetle karşılandı.

Bluetooth sistemiyle de çalıştırılabilen bu yeni sette akülü darbeli matkap, akülü sunta kesme, akülü daire testere, akülü yalıtım malzemesi testeresi, akülü pendulum dekupaj testere, akülü rutscher, akülü üçgen zımpara makinesi, akülü eksantrik zımpara, akülü vidalama matkap, akülü darbeli delme/vidalama makinesi gibi ürünler ve çeşitleri bulunuyor.

Almanya merkezli firma 65 ülkede 3 binin üzerinde çalışanla uluslararası bazda hizmet vermeye devam ediyor. Körfez, Avrupa, Balkan ve Kuzey Afrika ülkelerinin yanı sıra dünyanın önde gelen birçok ülkesine ihracat sağlayan Festool Arnavutluk, Bosna Hersek, Türkmenistan ve Azerbeycan gibi ülkelere de ihracat yapıyor.

Her ürüne en az 3 yıllık garanti sağlayan Festool, sektördeki deneyimiyle de müşterisine güven sağlıyor. Türkiye'de de çok sayıda iş ortağına sahip Festool, Türkiye'deki başarısını büyütmek için yeni iş ortakları arıyor.

PİYASALAR