Felder Group'tan Devrim Niteliğinde Yenilik

İş güvenliğini her zaman ön planda tutan Felder Group geliştirdikleri yeni PCS sistemiyle yaralanmalardan koruyor...

Felder Group'tan Devrim Niteliğinde Yenilik

Ahşap işleme makineleri sektörünün deneyimli firması, son teknolojiyi kullarak ürettikleri ürünlerle gündem olmayı sürdürüyor. İş güvenliğini her zaman ön planda tutan Felder Group geliştirdikleri yeni PCS sistemiyle yaralanmalardan koruyor.

Panel testereler üzerinde geçerli olacak PCS yani Preventive Contact System (Önleyici Temas Sistemi) olarak adlandırılan bu sistemde sürgülü masa testerelerindeki yaralanmalar son buluyor.

Format 4, FELDER, Hammer ve Mayer ürün serileriyle sektörde fark yaratan Felder Group son teknolojiyle ürettiği PCS sistemiyle de sektörde yeniliğin öncüsü olmaya devam ediyor.

Sektörün lider firmalarından biri olan Felder Group aynı zamanda endüstri 4.0'a da önem veriyor. Ayrıca Felder Group geliştirdiği "Smartouch" sistemiyle de nesnelerin internetine ve teknolojik gelişmelere önem verdiğini kanıtlıyor.

Avusturya merkezli ahşap işleme makineleri üreticisi Felder Group sektörde 60 yıldan fazla süredir hizmet veriyor. Aile şirketi olarak kurulan Felder Group 84'den fazla ülkede 250'den fazla satış merkeziyle sektörde markalaşmayı sürdürüyor.

Dünyanın her bölgesine ihracatı bulunan Felder Group'un ticaret yaptığı ülkeler aracında Türkiye, Cezayir, Kanada, Azerbeycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Gürcistan, İsviçre, Polonya, Hindistan, Güney Kore gibi ülkeler de yer alıyor.
 

PİYASALAR