Vergi Cenneti Kıbrıs'a Yatırım Fırsatları

GoldMark Estates ve R.E.D İnvest Gayrimenkul şirketlerinin ortak çalışması olan Kuzey Kıbrıs Yatırım ve Yaşam Fırsatları Semineri 20 Şubat'ta İstanbul Bostancı Dedeman Hotel'de gerçekleşti.

Vergi Cenneti Kıbrıs'a Yatırım Fırsatları

R.E.D Invest şirket ortağı Kadir TÜMEN'in ve GoldMark Estates şirketi direktörü Osman ORAN'ın moderatörlüğünde gerçekleşen seminerde yatırımlarla ilgili bilgi almaya gelen konuklara K.K.T.C'ye neden yatırım yapılması gerektiği hakkında ve yapılacak yatırımın çeşitli getirileri hakkında bilgi verildi.
Avantajlı gayrimenkul yatırımı olarak görülen bu yatırımda konuklara projeler ile ilgili görseller gösterilirken fiyat bilgilendirmesi de yapıldı. Gayrimenkul yatırımının diğer yatırımlarla mukayese edildiği seminerde Kıbrıs ile ilgili eğitim kalitesi, siyasi koşulları, lokasyon açısından önemi, vergi avantajları ve refah seviyesindeki yüksekliğin yatırımda ve yapılan yatırımın yükselmesindeki önemi de anlatıldı.


Kadir TÜMEN seminer öncesi verdiği kısa röportajda "Artık önem verilen yatırımlar ada ülkelerine yönelik, ben ve GoldMark Estates satış ve pazarlama koordinatörü Ezgi AYDEMİR GÖK de bu projeye yatırım yaptık ve kısa vadede kar elde ettik. Aynı dil, aynı kültür önemli ve insanlar kültüründen kopmak istemiyor. Türkiye'de yapılan yatırımın geri dönüşü uzun vadede oluyor K.K.T.C'de ise kısa vadede yatırım ve kısa vadede dönüş var. Türkiye pazarına göre henüz çok bilinmeyen bir pazar ve avukatlar ve doktorlardan fazlasıyla talep görüyor." dedi.
Seminer sonunda katılım sağlayan konukların kafasındaki soru işaretlerini gidermek amacıyla sorulan sorulara cevap veren moderatörler vergi cenneti Kıbrıs'a yatırım yapmak isteyen veya yatırım yapmayı düşünen herkesle özel olarak ilgilendi. Detaylı bir şekilde bilgilendirilen konuklar semineri beğendiklerini ve  Kıbrıs'a yapılacak yatırım projelerini mantıklı bulduklarını dile getirdi.

 

Haber: Ekin Dİlan Özdoğan

PİYASALAR