Konut Kredisi ile Ev Almak İsteyenler; Halkbank’tan Son Dakika

Halkbank'ın 3 Ay Ödemesiz 180 Ay Vadeli Hesaplı Evim Konut Kredi Kampanyası Nisan Ayı Faiz Oranları Haberimizde…

Konut Kredisi ile Ev Almak İsteyenler; Halkbank’tan Son Dakika

Konut kredisi ile ev almayı planlayan kişiler için en önemli seçeneklerin başında devlet bankaları arasında yer alan Halkbank'ın sağladığı imkanlar. Devlet bankalarındaki düşük faizler vatandaşa bir nebzede olsa kolaylık sağlamakta. Bununla ilgili Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi Kampanyası ile ev almayı planlayan vatandaşların Nisan ayında yapacakları ödemelere ilişkin detayları aşağıdaki gibidir. Son gelişmelere göre başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Konut kredisi kullanarak ev almak isteyen vatandaşlar bankaların ekonomi paketlerinden sonra kredi faiz oranlarında yapmış olduklarını yenilikleri araştırıyorlar. 

Nisan Ayı Konut Kredisi Kampanyalarına İlişkin Detaylar;

Halkbank tarafından sağlanan konut kredisi kampanyalarında vatandaşlara sunulan en önemli imkanların başında uzun vade seçeneği yer alıyor. Halkbank müşterilerinin konut kredisi kullanımlarında 180 aylık bir ödeme planı hazırlıyor. Bunun yanında banka Nisan ayında ikinci el konut alımlarında konut kredisi faiz oranını yüzde 0.94 olarak açıkladı. Vatandaşların bir diğer merak ettikleri konu ise konut kredisinde, kredi kullanım limiti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı konut kredisinde kullanımlarının yüzde 90 olarak uygulanacağı kararının başlayıp başlamadığını merak eden vatandaşlar için Halkbank halen bu konuda bir açıklamada bulunmadı.

Esnek Ödeme Seçenekleri Detayları;

Halkbank konut kredisi kullanımlarında vatandaşlara 3 ay erteleme imkânı sağlıyor.  Bunun yanında müşteriler ödemelerini kendi durumlarına göre belirleyebiliyor. Banka ödeme müşterilere sunulan ödeme seçeneklerine ilişkin açıklamasında "Size özel avantajlı faiz oranları sunan paketimiz ile taksit ödemelerinizi ister aylık eşit taksitlerle, isterseniz kendi belirleyeceğiniz tutarlarla yapabilirsiniz. Üstelik ilk taksitinizi 3 ay erteleme fırsatıyla." Bilgisi verildi.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.