İstanbul Anadolu Yakası Emlak Konut Projeleri

Emlak Konut GYO, Anadolu Yakası’nda hayata geçirdiği projelerle ev sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağlıyor...

İstanbul Anadolu Yakası Emlak Konut Projeleri

Türkiye’nin pek çok şehrinde gerçekleştirdiği emlak projeleriyle binlerce kişinin ev sahibi olmasını sağlayan Emlak Konut, İstanbul Anadolu Yakası’nda da projelere imza attı. Emlak Konut’un Tuzla Emlak Konutları, Evora İstanbul, Alemdağ Emlak Konutları, Sarphan Finanspark, İstanbul Finans Merkezi, Nidakule Ataşehir, Düşler Vadisi, Varyap MEridian, Uphill Court Ataşehir, Bulvar 216, Ataşehir Residence, My World Ataşehir, Tual Adalar ve İdealist Cadde projeleri bulunuyor. Bu projelerin bir kısmı tamamlanmışken bir kısmının inşası hala devam ediyor.

Kartal, Ataşehir, Ümraniye, Şile, Tuzla, Maltepe ve Beykoz bölgelerinde hayata geçirilen konut projeleri konforlu ve huzurlu bir sosyal ortam vadediyor. Çeşitli donatılara da sahip olan projeler farklı metrekare ve oda sayısı alternatifleriyle sunuluyor. Modern mimarinin yansıması olan yapılar geniş bir fiyat aralığında ev satın almak isteyenlere alternatif yaratıyor.

Emlak Konut Anadolu Yakası Projelerinde Ödeme Kolaylığı

İstanbul’da satılık daire kampanyaları arayışında olanlar Emlak Konut’un belli bir süre için devam eden fırsatlarından da yararlanabilir. Özellikle yeni açıklanan konut kredisi faiz oranları sayesinde daha avantajlı hale gelen “Hayallerini Erteleme Türkiye” kampanyası %5 peşinat ve %10 indirim sağlıyor. Anadolu Yakası’nda hayata geçirilen Tual Adalar, İdealist Cadde, Düşler Vadisi, İstmarina ve Validebağ Konakları projeleri de bu kampanya kapsamına alındı.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.