Emlak Konut GYO ve Kuveyt Türk'ten İş Birliği

Emlak Konut GYO her geçen gün büyümeye devam ediyor. Şirket 2020 ilk çeyrek karını katlayan firma yeni bir iş birliğine imza attı. Kuveyt Türk ile yapılan anlaşma ve detaylar www.insaatnoktasi.com haberimizde…

Emlak Konut GYO ve Kuveyt Türk'ten İş Birliği

2020 YILININ İLK ÇEYREĞİNDE KARINI KATLADI

2019 ilk çeyreğine göre 2020 yılının ilk çeyreğinde karını katlamış olan firmanın, önümüzdeki günlerde yukarı doğru bir ivme kazanması bekleniyor.

Emlak Konut GYO'dan gelen son haber ise Kuveyt Türk ile yaptığı iş birliği hakkında. Bu bağlamda 24 ayı ödemesiz olmak üzere toplam 180 aya varan vade seçenekleri ve aylık %0,79 kar oranıyla ev sahibi olmayı kolaylaştıran bir kampanya başlattılar.

Medyada yer alan haberlere göre, "Hayallerini Erteleme Türkiye" kampanyasına dahil olan bu iki firma, ev sahibi olmak isteyenlere büyük bir fırsat sunuyor.

Kuveyt Türk bu kampanya ile, hem inşaat sektörüne hem de ev sahibi olmak isteyip krizden etkilenen kişilere destek olmayı hedefliyor.

Daha detaylı bilgi almak veya kampanyadan yararlanmak için Emlak Konut GYO satış ofislerine ve Kuveyt Türk şubelerine başvurabilirsiniz.

Emlak GYO Hakkında;

Emlak Konut GYO, 1953 yılında kurulmuş olan konut üretimi yapan gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketidir.

 

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.