Emlak Konut GYO, Gebze’de Ev Sahibi Yapıyor

Hayallerini Erteleme Türkiye kampanyası kapsamında farklı bölgelerde toplam 26 konut projesine imza atan Emlak Konut GYO, uygun ödeme koşulları ile ev sahibi yapıyor...

Emlak Konut GYO, Gebze’de Ev Sahibi Yapıyor

Hayallerini Erteleme Türkiye kampanyası kapsamında farklı bölgelerde toplam 26 konut projesine imza atan Emlak Konut GYO, uygun ödeme koşulları ile ev sahibi yapıyor.

İstanbul’a 40 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanına 30 dakika Kuzey Marmara Otoyolu’na 10 dakika ve Osmangazi Köprüsü’ne 20 km mesafede bulunan Gebze Emlak Konutları 3. Etap Projesi’ni kampanyaya dahil eden Emlak Konut GYO, ev almak isteyenlere fırsatlar sunuyor. 2+1, 3+1, 4+1, 4+1 dubleks daireler ulaşım ağlarına yakınlığıyla dinamik bir kent merkezinin tüm avantajlarını sunan Emlak Konut GYO, huzurlu bir yaşam sunmayı hedeflerken, proje ise teslimat için hazır…

Gebze’de hayata geçirdiği Gebze Emlak Konutları 3. Etap ile ihtiyacınıza uygun daire tipleri, yeşillikler içinde bir yaşam sunan Gebze Emlak Konutları 3. Etap, aynı zamanda ulaşım ağlarına yakınlığıyla dinamik bir kent merkezinin tüm avantajlarını size sunuyor.

Ev almayan kalmasın

Emlak Katılım, konut kampanyasında uygulanan finansman desteği ile müşterilere "ödemesiz dönem" ve uygun vade oranı sağlıyor. Taksit ödemelerinin üçüncü yılda başladığı kampanya kapsamında 120 ay vade ve 0,69 vade oranı sunulacak. Yüzde 5 peşinat ve yüzde 10 indirimle ev sahibi olmayı mümkün kılan kampanya başlattı.

Yapılan son güncellemesi ile söz konusu oran yüzde 0.69 seviyesine çekildi.

Emlak Konut GYO tarafından yapılan güncelleme ile yeni kredi faiz oranları;

Satış bedeli 1 milyon liraya kadar olan konut projeleri için yüzde 0.69,
1 milyon ile 2 milyon lira arasında değişen konut projeleri için yüzde 0.74,
Satış bedeli 2 milyon lirayı aşan daiereler için ise yüzde 0.79 olarak uygulanacak. 

 

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.