Yapısal Çelik Tasarım Ödülleri Verildi

Yapısal Çelik Tasarım Ödülleri (SSDA), çevremizdeki en iyi yenilik örneklerinin birçoğunu değerlendirdi ve ödüllendirdi.

Yapısal Çelik Tasarım Ödülleri Verildi

Yapısal Çelik Tasarım Ödülleri (SSDA), çevremizdeki en iyi yenilik örneklerinin birçoğunu değerlendirdi ve ödüllendirdi. Şimdi, 51. yılını kutlayan, British Constructional Steelwork Association ve Trimble Solutions (UK) Ltd tarafından ortaklaşa desteklenen 2019 Ödülleri bu büyük geleneği sürdürüyor.
Bu yılki katılım sayesinde topluluğunun bir kez daha İngiltere’nin çelik imalat, tasarım ve inşaatta ne kadar iyi olduğunu gösteriyor.
Yine, çok sayıda kaliteli tasarım oldu ve bu yıl girilen proje türlerinde daha fazla çeşitlilik görüldü. Giriş ölçekleri en büyük spor bina projelerinden prestijli şehir ve bölge ofis binalarına, daha küçük eğitim ve eğlence projelerine ve yaya köprülerine kadar uzanıyordu.
Jürinin, 1 Ekim’de Londra’da düzenlenen bir gala töreninde ödülleri sundukları etkinlik, Tottenham Hotspur Futbol Kulübü’nün yeni stadyumunda gerçekleşti.
SSDA’nın sektörler arası değerlendirme panelinde, Kraliyet İngiliz Mimarlar Enstitüsü’nü temsil eden başkan Chris Nash, Bill Taylor ve Oliver Tyler; Çelik işleri müteahhitlik endüstrisini temsil eden Richard Barrett; İnşaat Mühendisleri Enstitüsü'nü temsil eden Paul Hulme; ve Sarah Pellereau, Profesör Roger Plank ve Yapısal Mühendisler Enstitüsünü temsil eden Julia Ratcliffe yer aldı.

PİYASALAR