Uluslararası Hadde Sempozyumunun İlki İskenderun’da Düzenlenecek

METEM tarafından bu sene ilk kez organize edilecek olan “Uluslararası Hadde Sempozyumu” sergisiyle birlikte, 24-25 Eylül 2020 tarihlerinde, Türkiye Demir-Çelik sektörünün kalbi İskenderun’da, ANEMON Hotelde düzenlenecek...

Uluslararası Hadde Sempozyumunun İlki İskenderun’da Düzenlenecek

METEM tarafından bu sene ilk kez organize edilecek olan “Uluslararası Hadde Sempozyumu” sergisiyle birlikte, 24-25 Eylül 2020 tarihlerinde, Türkiye Demir-Çelik sektörünün kalbi İskenderun’da, ANEMON Hotelde düzenlenecek.

En son, 7.si geçtiğimiz yıl İzmir’de düzenlenen EFRS – Demir-Çelik Sempozyumu katılımcılarının uzun süredir dile getirdiği taleplerin başında yer alan Hadde konularının daha detaylı ele alınması hususundaki bir açığı kapatmak amacıyla dizayn edilen ISRS-Uluslararası Hadde Sempozyumu; sektörün ekonomik, teknolojik ve bilimsel alanlarda irdelenmesini, yeni gelişmelerin tüm kademelerdeki katılımcılarla paylaşılmasını ve Türkiye’nin bu alanda dünyadaki yeri ve geleceği için vizyoner bir yaklaşım oluşturulmasını amaçlamaktadır. Kapsam çerçevesindeki beklentilere uygun olarak, iki gün boyunca, arzu eden tüm yerel, yabancı ve uluslararası şirketlerin, katılımcılara ürün ve servislerini tanıtabilme şansı olacaktır; bu noktada sempozyumun, İskenderun’da yapılmasının da ayrı bir cazibe olacağı inancındayız.

ISRS-Uluslararası Hadde Sempozyumu’na, ilgilenen tüm yerel, yabancı ve uluslararası üreticileri, tedarikçileri, pazarlama şirketlerini, nihai kullanıcıları, üniversiteleri ve araştırmacıları sempozyumda sunumlarıyla, sergi alanında ürün ve hizmetleri ile katılımcı olabilir.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.