Son Dakika:KARDEMİR Genel Müdürü Hüseyin Soykan Görevinden Ayrıldı

Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yolbulan, şirketin genel müdürü Hüseyin Soykan'ın, yönetim kurulu ile varılan mutabakat neticesinde genel müdürlük görevinden bugün itibarıyla ayrıldığını söyledi.

Son Dakika:KARDEMİR Genel Müdürü Hüseyin Soykan Görevinden Ayrıldı

Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Genel Müdürü Hüseyin Soykan, 1 yıldan uzun süredir sürdürdüğü görevinden ayrıldı.

KARDEMİR tarafından bugün KAP’ta yapılan açıklamada Genel Müdür Soykan’ın görevinden ayrıldığı açıklandı.

Soykan’ın yerine Genel Müdürlüğe vekaleten Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Reyhan Özkara getirildi.

Konuyla ilgili KAP’ta yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi:

''04.02.2019 tarihinden bu yana Şirketimizde Genel Müdür olarak görev yapmakta olan Sn. Dr. Hüseyin Ş. Soykan, Yönetim Kurulumuz ve Sn. Soykan’ın varmış oldukları mutabakat neticesinde Genel Müdürlük görevinden 02.07.2020 tarihi itibarıyla ayrılmıştır.

Yeni bir görevlendirme yapılıncaya kadar halen Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekte olan Sn. Reyhan Özkara mevcut görevinin yanı sıra Genel Müdürlüğe vekaleten atanmıştır.''

Haziran ayında KARDEMİR’de yapılan yönetim kurulu toplantısında Soykan’ın da görevden alınıp alınmaması konusu da gündeme gelmişti. Ancak seçimli genel kurula 3 ay kalması nedeniyle uygun olmadığı fikri belirtilerek Soykan izne çıkarılmıştı.

 

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.