Rusya Çelik Devi NLMK, LG Ev Aletleri İçin Çelik Tedarik Etti

NLMK Grubunun amiral gemisi olan NLMK Lipetsk, Rusya'nın önde gelen beyaz eşya üreticisi LG Electronics tesisine, kaplama kalitesi artırılmış, önceden boyanmış çelikten oluşan bir deneme grubu sundu. NLMK çeliği, çamaşır makinesi gövdesi yapımında kullanılacak.

Rusya Çelik Devi NLMK, LG Ev Aletleri İçin Çelik Tedarik Etti

Deneme partisi, Moskova Bölgesi'ndeki LG Electronics RUS tesisinde başarıyla test edildi. Çok aşamalı bir kalite değerlendirmesi, çeliğin özelliklerinin ve kaplamanın kalitesinin LG Electronics RUS standartlarına uygun olduğunu doğruladı.

NLMK Lipetsk, özellikle LG Electronics RUS için özel olarak tasarlanmış bir ürüne sahiptir ve daha fazla esneklik ve sertlik sağlamak için bir ön boyama işleminde uzmanlaşmıştır.

NLMK ve LG Electronics RUS, yakında normal sevkiyatlara başlamayı planlıyor. Bu genel anlaşma, LG Electronics RUS tarafından yerel bir Rus üreticisiyle imzalanan ilk doğrudan boyalı çelik tedarik sözleşmesi olacak.

NLMK Satış Başkan Yardımcısı Ilya Guschin şunları söyledi: “Çeliklerimizin yüksek kalitesi, müşterimiz için pazardaki liderliklerini körükleyen ek rekabet avantajları sağlıyor.”

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.