Demir Çelik Sektörünün Büyük Buluşması Ertelendi

Sky Fuarcılık tarafından 30 Eylül – 03 Ekim 2020 tarihinde düzenlenmesi amaçlanan Demir Çelik sektörünün büyük buluşması METAL EXPO ertelendi.

Demir Çelik Sektörünün Büyük Buluşması Ertelendi

Fuarın ertelenmesiyle ilgili Sky Fuarcılık’tan gelen açıklama şu şekildedir:

“Tüm dünyayı etkisi altına almış olan, Covid-19 salgınının sosyal hayat ve iş yaşamında sebep olduğu olumsuzluklara bağlı olarak, fuarcılık sektörü, ne yazık ki küresel ölçekte bu salgında en çok zarar görmüş olan sektörlerin başında gelmektedir ve ülkemizdeki birçok fuar mücbir sebep nedeniyle ertelenmiştir.

2021 yılında, ertelenen reel sektör talebinin artacağı öngörülerek, yurt içinde ve yurt dışında yer alan sivil toplum kuruluşları ve destekçi organizatörlerin de katkılarıyla, Metal Expo 2021 fuarının azami katılımcı ve ziyaretçi desteğiyle gerçekleştirilmesi planlanmıştır.

Bu kapsamda, 30 Eylül – 03 Ekim 2020 tarihinde düzenlenmesi amaçlanan Metal Expo 2020 fuarı hazırlıklarının, salgın döneminde mücbir sebeple tamamlanamamasına bağlı olarak ilgili fuarın, Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı’nın Corona Virüs (COVID-19/Sars-CoV-2) kaynaklı fuar organizasyonları ve etkinliklerin düzenlenmesine dair açıkladığı, mücbir sebeplerden ötürü, TOBB’un onayı alınarak 29 Eylül – 2 Ekim 2021 tarihlerine ertelenmesi uygun görülmüştür.”

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.