8. Uluslararası Çelik Endüstrisi ve Üretim Teknolojileri Konferansı Ertelendi!

COVID-19 Koronavirus salgını ve Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın aldığı kararlar nedeni ile 22 Nisan tarihindeki 8.Uluslararası Çelik Endüstrisi ve Üretim Teknolojileri Konferansı 3 Eylül 2020 tarihine ertelendi...

8. Uluslararası Çelik Endüstrisi ve Üretim Teknolojileri Konferansı Ertelendi!

COVID-19 Koronavirus salgını ve Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın aldığı kararlar nedeni ile 22 Nisan tarihindeki 8. Uluslararası Çelik Endüstrisi ve Üretim Teknolojileri Konferansı 3 Eylül 2020 tarihine ertelendi.

Etkinliğe  yeni konu başlıkları ve ilave yeni konuşmacı davetleri de gerçekleştirecek, güncellenmiş program ise Temmuz ayında paylaşılacak.

IMC Organizasyon tarafından düzenlenen  8. Uluslararası Çelik Endüstrisi ve Üretim Teknolojileri Konferansı, 5* Silence İstanbul Hotel & Convention Center’da 3 Eylül  2020 tarihinde gerçekleştirilecek.

1 gün sürecek etkinlikte çelik endüstrisi sektöründeki üst düzey yönetici ve işadamları ile network imkanı da sağlanabilecek. Pazardaki yeni gelişme ve beklentileri takip edebileceksiniz.

Hükümet kanadı, sektörel dernek ve özel sektör yöneticilerinin buluşacağı bu üst düzey platformda Çelik Endüstrisine yönelik gelişmeleri yakından takip edebileceksiniz.

Konferans; Uzun ve Yassı çelik üreticileri, Çelik Endüstrisine bağlı Sektörlerde hammadde üreticileri (Otomotiv, Beyaz Eşya, İnşaat, Savunma Sanayi.vs), Satın alma Yöneticileri, Üretim, İş geliştirme, AR-GE Ölçüm ve Kalite Kontrol Müdürleri, Dış Ticaret, İhracat, Lojistik ve teknoloji şirketleri çelik endüstrisindeki yeni gelişmeleri analiz etme imkanı sunacak.

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.