4.946,57 TL BIST 100 BIST 100
18,64 $ USD USD
€19,64 EUR EUR
€1,05 EUR/USD EUR/USD
10,62 TL Faiz Faiz
87,11 $ Petrol(brent) Petrol(brent)
3,80 $ Bakır(lb) Bakır(lb)
22,68 $ Gümüş(ons) Gümüş(ons)
106,74 $ Demir Cevheri (CME) Demir Cevheri (CME)
365,00 $ Gemi Söküm Gemi Söküm
1.076,72 TL Altın(gr) Altın(gr)

Decor & Design Conference Geleceğin Tasarım Kodlarını Keşfetmeye Çağırıyor!

05-06 Mayıs 2021 tarihlerinde düzenlenecek olan dijital konferansta Covid-19 sonrası Tasarım Trendleri, Eko Tasarım ve Sürdürülebilirlik temalarında yeni yaşam alanlarımızı ve geleceğin tasarımlarını alanında uzman mimar ve tasarımcılardan dinlemek için etkinliğe ücretsiz online kayıtlar başladı...

Decor & Design Conference Geleceğin Tasarım Kodlarını Keşfetmeye Çağırıyor!

Alman fuarcılık şirketi Deutsche Messe AG’nin, Türkiye ofisi Hannover Fairs Turkey’in son projesi “Connection Days”platformu yepyeni bir etkinliğe imza atıyor. 05 – 06 Mayıs 2021 tarihlerinde dekorasyon, tasarım ve mimarlık sektörlerine yönelik düzenlenecek olan Decor & Design Conference, “Geleceğin Tasarım Kodlarını Keşfedin” temasıyla yola çıkıyor.

Decor & Design Conference, Haziran ayından bu yana dijital etkinlik serilerinin düzenlendiği “Connection Days” dijital etkinlik platformunun 4.etkinliği olarak; Yapı ve İnşaat sektöründe Yeşil Binalar, Eko Tasarım ve Sürdürülebilirlik, Görsel Mağazacılık ve Tasarım, Covid-19 sonrası Mimarlık, Ev Tekstili ve Dekorasyonda Son Trendler, Mobilyada Tasarım Odaklı Düşünme, Zeminde Tasarımın Geleceği, Endüstriyel Tasarımın Yeni Yaşam Alanlarına Etkisi isimli disiplinlerarası oturum ve panellerde alanında uzman mimar ve tasarımcıları ağırlamaya hazırlanıyor. 

İki-gün sürecek olan etkinlikte, mimarlar, iç mimarlar, tasarım direktörleri, endüstriyel tasarımcılar ve yat tasarımcılarına kadar geniş bir yelpazede olan konuşmacılar, yenilikçi, sosyal, ekonomik ve ekolojik obje, mekan ve hizmet tasarlamanın önemine dikkat çekecek, geleceğin tasarımlarına yönelik ziyaretçilere ilham verecek.

Sadece konferansla sınırlı kalmayıp 3D standların bulunduğu fuaye alanında küçük ev aksesuarları, mobilya, aydınlatma, duvar ve zemin kaplamaları gibi ürün grupları, katılımcı firmalar tarafından sergilenecek. Online kartvizit bırakabilme imkanı ve networking odaları gibi alanlar da etkinliği zenginleştirici unsurlarından bazıları.

Mimari ve tasarım sektörünün mevsimsel ve pandemi sonrası eğilimlerini içeren 8 farklı oturum teması etrafında şekillenen oturumlar yeni ve tamamen dijital bir deneyim sunacak. Sektör profesyonelleri, mimar ve iç mimarlar, tasarımcılar, pazarlama ve marka uzmanları, şehir planlamacıları ve mühendislerin hedef alındığı etkinlikte ücretsiz onlar kayıtlar websitesi üzerinden başladı. 

Platformda daha önceden düzenlenen etkinliklerde 10.223 konferans izlenme sayısı, 36 farklı oturumda toplamda 126 konuşmacı, 1620 dk canlı yayınlar ile sektörde dijital etkinlikler alanında üst düzey rakamlara imza atıldı.

COVID-19 salgınıyla birlikte süregelen seyahat kısıtlamaları, yıl boyunca pek çok etkinliğin ertelenmesine ve iptaline yol açtı. Hannover Fairs Turkey’nin tüm kısıtlamalara rağmen oluşturduğu alternatif iş ve ticaret platformu Connection Days, 4.etkinliği Decor & Design Conference ile sektördeki iletişimi arttırma yönünde adımlar atmaya devam ediyor. 

05-06 Mayıs 2021 tarihlerinde sektördeki yeni ürünleri, alanında uzman konuşmacıları ve geleceğin tasarımlarını keşfetmek için Decor & Design Conference oturumlarına websitesi üzerinden kayıt olabilirsiniz. Konferans programı ayrı bir linke gerek olmadan Connection Days platformu üzerinden etkinlik günü canlı olarak yayınlanacak. https://www.connectiondays.com/events/decor-and-design

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı

Bu içeriğe sadece +plus aboneler erişebilir.

Piyasalara dair düşüncelerinizi paylaşmak ve daha fazla yoruma ulaşmak için hemen ABONE OLUN!
ABONE OLUN Zaten bir hesabınız varsa Oturum Açın

En çok okunan haberler

Müteahhitlik sektörü bu yıl 258 proje üstlendi!

2 Aralık 2022 Cuma

Alarko GYO turizm tesisinin yatırımı için kredi sözleşmesini imzaladı

1 Aralık 2022 Perşembe

Avrupa gayrimenkul sektöründe düşüş bekliyor

30 Kasım 2022 Çarşamba

Zorunlu Deprem Sigortası tarifesinde yeni dönem başlıyor

25 Kasım 2022 Cuma

IC İçtaş İnşaat ve RTCC ortaklığından Riyad’a havalimanı

25 Kasım 2022 Cuma
İzleme Listesi
Genişlet
İzleme listeniz boş

Favori emtialarınızı hızlı erişim için ekleyin ve son fiyat değişim haberlerini kaçırmayın.


Takip ettiğiniz haber kategorisi bulunmuyor
Bildirim Tercihlerini Düzenle
E-Bülten Aboneliği
En güncel haberleri ve günlük demir fiyatlarını e-posta ve sms olarak almak için kayıt olun.
Geri Bildirim
Şimdi Plus Abonesi Olun!
3 gün ücretsiz deneyin!
Şimdi Abone Olun
Tarafsız Fiyatlar
Haberdar Olun
İl Demir Fiyatları
Yorumlar ve Analizler
Şimdi Abone Olun