Verdes Touch Seçkin Bir Yaşam Alanı Sunuyor

Sakarya Serdivan’da hayata geçirilen Verdes Touch’ta konut fiyatları 575 bin TL’den başlıyor. Verdes Touch, sağlam bir zemin ve mükemmel konumdaki muhteşem manzarası ile seçkin bir yasam alanı sunuyor.

Verdes İnşaat tarafından hayata geçirilen Verdes Touch projesi, Sakarya Serdivan’da yaşama kazandırılıyor. Teslimlerin Haziran 2019’da yapılacağı Verdes Touch’ta fiyatlar 575 bin TL’den başlıyor.

90 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Verdes Touch; 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere toplam 90 adet konuttan meydana geliyor. Verdes Touch’taki konutlar 151 metrekare ile 261 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

VERDES TOUCH FİYAT LİSTESİ (MAYIS 2019)

Verdes Touch projesinde 3+1 dairelerin fiyatları 575 bin TL ile 615 bin TL arasında değişiyor.

Verdes Touch’taki konutların Haziran 2019’da yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

MANZARALI KONUMDA YÜKSELİYOR

3 katlı 9 bloktan meydana gelen Verdes Touch projesi, manzaralı bir konumda yükseliyor. Verdes Touch’taki konut sakinlerine yüzme havuzu, basketbol sahası, tenis kortu ve çocuk oyun alanları gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.  Verdes Touch, sağlam bir zemin ve mukemmel konumdaki muhtesem manzarasi ile seckin bir yasam alanı sunuyor. Oldukca ferah balkonunda, gunesin dogusunu izlerken nefis bir kahvalti eşliğinde gune baslamak ya da gürültüden uzak, ormanın kenarında tertemiz havasi ile gunun yorgunlugunu atabileceginiz lezzetli bir aksam yemeği…   

PİYASALAR