Taşkent'in Yapı Fuarı UzStroyExpo Kapılarını Tekrar Açıyor

Yapı sektörünün Taşkent’te ki kilit fuarlarından olan UzStroyExpo 23-25 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek.

Bu sene dokuzuncusu düzenlecek olan fuara geçen sene Azerbaycan, Belarus, Almanya, Yunanistan, Danimarka, Kazakistan, Çin, Kore, Kırgızistan, Rusya, Türkiye, Ukrayna, İsveç ve Özbekistan olmak üzere 14 ülkeden 170'ten fazla şirket katılım gösterdi.

 

Ekim ayına gerçekleşecek bir sonraki UzsroExpo Yapı Fuarı'na ŞAHİNLER  METAL MAKİNA ENDÜSTRİ A.Ş., İDEAL ÇELİK, CEYLAN MAKİNA MONTAJ SAN. VE TİC.A.Ş., FALKEN BACA SİS.İKLİMLENDİRME İNŞ.TAAH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ., EMKA METAL ÇELİK YAPI İNŞ. SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ'nin de içerisinde bulunduğu Türkiye'den birçok firma da fuara katılım gösterecektir.

 

UzStroyExpo” geçen senelerde olduğu gibi sektöre yönelik yeni teknolojiler sunacak ve ülkenin tüm inşaat sektörünün gelişimi için ek bir itici güç sağlayacaktır. Fuar, bu sektördeki profesyonelleri, en son yeniliklerin sergilendiği tek bir yerde toplar.

Fuar yapı malzemeleri ve ekipmanları, inşaat, inşaat makinaları ve ekipmanları, yapı ve bitirme malzemeleri, ısıtma ve havalandırma, su arıtım,  ahşap dokuma, mobilya, iç tasarım gibi sektör bölümlerini içerecektir.

 

Rekabetçi ve ithal edici ürünler üreten girişimlerin, sanayi sergilerinde her yıl arttığı belirtilmelidir. Bu tür sergilerin düzenlenmesi, işletmelerin ürünlerini, endüstri sektörleri uzmanlarının ve son tüketicilerin geniş çevresine sunmaları için eşsiz bir fırsat sunmaktadır

 

PİYASALAR