İnşaat Sektörünün Deneyimli Firması Ata Grup Kapı Sektörüne Girdi

İnşaat sektörünün deneyimli firmalarından biri olan Ata Grup, kapı sektörüne hızlı bir giriş yaptı...

İnşaat Sektörünün Deneyimli Firması Ata Grup Kapı Sektörüne Girdi

İnşaat sektörünün deneyimli firmalarından biri olan Ata Grup, kapı sektörüne hızlı bir giriş yaptı. Ata Grup çatısı altında bulunan Ata Door, Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı İntermob'a katıldı.

İnşaat sektöründe yapmış olduğu prestijli konut projeleriyle tanınan Ata Grup şimdi de kapı sektörüne girdi. 2019 yılının başlarında kurulan Ata Door çok hızlı büyüme sağlayarak hem yerel hem de uluslararası piyasalarda önemli ticari ilişkilere imza attı.

Ata Door bu yıl kurulmasına rağmen Cezayir, Fas, Tunus, Azerbeycan, İngiltere, İtalya gibi ülkere ihracat sağlıyor. Ata Door, Avrupa ülkelerinin yanı sıra Körfez ve Kuzey Afrika gibi önemli ticaret bölgelerine de ihracat yapıyor.

Ürünlerinde öncelikli olarak kaliteye önem veren Ata Door ayrıca estetik görünümlü ürünleriyle de müşterilerini memnun ediyor. Ata Door, yurt dışında olduğu kadar yurtiçinde de aktif olarak satış sağlıyor.

Uluslararası Mobilya Fuarı'nın en yoğun stantlarından birine sahip olan Ata Door'un ürün gamı arasında PVC kaplama, Laminant kapı, Melanin kaplama, Ahşap kaplama, Lake ve Amerikan boyalı kapı çeşitleri bulunuyor. Ayrıca Ata Door, yangına dayanıklı kapı üretimi de gerçekleştirirken aynı zamanda PVC ve panel yüzeylerin de üretimini sağlıyor.

Üretim merkezi İstanbul Esenyurt'ta olan Ata Door kapı sektörünün ihtiyaçlarına karşılık veriyor. Köklü ve güvenilir firmalar arasında yer alan Ata Grup tarafından kurulan Ata Door; İntermob Fuarı'nın 8.Hall'ünde 16 Ekim'e kadar sektör ilgililerini ağırlamayı bekliyor.
 

PİYASALAR