Atertower’da Kira Öder Gibi Ofis Sahibi Olma İmkanı!

İzmir’in yeni kent merkezi Bayraklı’nın, B etabında yer alan ilk gayrimenkul projesi olan Atertower'da kampanya...

İzmir’in yeni kent merkezi Bayraklı’nın, B etabında yer alan ilk gayrimenkul projesi olan Atertower, geliştirdiği “Yeni Nesil İş Merkezi” konseptiyle iş hayatıyla ilgili her şey düşünüldü. Üstün teknolojiye sahip altyapısı, yüksek standartlardaki konforu ve sürekli değer kazanan lokasyonu ile dikkat çekiyor.

İş merkezi değil, iş makinesi!

İzmir ticaret dünyasının itibarını bir adım öteye taşıyacak, toplam 130 firma ve sayısız markaya ev sahipliği yapacak, konumu, konforu, altyapısı, modern mimarisi ve benzersiz proje özellikleri ile bölgeye artı değer katacak Atertower, yalnızca bir kule değil tam bir iş makinası!

Atertower’da, is¸ yaşamınızı daha prestijli hale getirecek, kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. Özel ve kurumsal etkinliklerin, kokteyl partilerin, özel yemeklerin ya da dilerseniz basın konferanslarının yapılacağı seminer ve konferans salonları, farklı büyüklükteki toplantı odaları, VIP lounge barı, aktivasyon odaları, kat bahçeleri, fitness merkezi, açık ve kapalı otoparkı, modu¨ler ofis sistemleri, büyüleyici İzmir manzarası ve 5 yıldızlı hizmet anlayışı ile Atertower’da, ofis yaşamı kutu kutu değil, ferah ve iç açıcı...
 

İzmir’in yeni ticaret merkezi Bayraklı’nın tam kalbinde, Ankara Caddesi’nin stadyum kanadında yükselen Atertower’ın ayrıcalıklı dünyasını keşfetmek için sizleri bekliyor.

Verimliliğin mimari yansıması.

Atertower; ışığı dağıtan, muhteşem görüş açısı kazandıran formu ile şehre panoramik olarak hakim olmanızı sağlar. Ofisinizden İzmir’in benzersiz manzarasını 24 saat doyasıya yaşayabilirsiniz.

İş yaşamına görkemli bir giriş yapın.

Özel tasarlanmış lobisi, özel güvenlik teknolojileri, geniş karşılama alanları ve lüks donatıları ile benzersiz bir iş hayatı Atertower’da sizi bekliyor.

Kira öder gibi ofis sahibi olun!
Hemen tapu ve anahtar teslim ofislerde yüzde 50 peşin, 120 ay vade ve 0 faiz kampanyası ile kira öder gibi ofis sahibi olma imkanı.
 

PİYASALAR