Reklam
Reklam
2.400,24 TL BIST 100 BIST 100
17,22 $ USD USD
€17,55 EUR EUR
€1,02 EUR/USD EUR/USD
23,85 TL Faiz Faiz
104,40 $ Petrol(brent) Petrol(brent)
3,33 $ Bakır(lb) Bakır(lb)
19,15 $ Gümüş(ons) Gümüş(ons)
112,80 $ Demir Cevheri (CME) Demir Cevheri (CME)
370,00 $ Gemi Söküm Gemi Söküm
968,00 TL Altın(gr) Altın(gr)

3S Kale TOPAZ Residence Avrupa’nın en iyileri arasına seçildi

3S Kale Holding’in yatırımcısı ve geliştiricisi olduğu 3S Kale TOPAZ Residence, European Property Awards organizasyonunda 4 kategoride ödül kazanarak, Avrupa’nın en iyi projeleri arasında yer aldı...

3S Kale TOPAZ Residence Avrupa’nın en iyileri arasına seçildi

Mimarisi, dünya çapında ödüllü Viva Architects tarafından tasarlanan 3S Kale TOPAZ Residence, Avrupa’nın pek çok farklı ülkesinden mimari, iç mimari ve gayrimenkul alanlarında projelerin yarıştığı European Property Awards’ta 4 kategoride ödüle değer bulundu.

İstanbul Topkapı’da, şehrin siluetine saygılı 13 katlı iki rezidans kulede 228 konut, 14 adet cadde mağazası ve 3.550 m² yatay ofis bloğundan oluşan 3S Kale TOPAZ Residence, organizasyonda ‘Apartment / Condominium’, ‘Mixed Use Development’, ‘Architecture Multiple Residence’ ve ‘Residential High Rise Architecture’ kategorilerinde ödül kazanarak, Avrupa’nın en iyi projeleri arasında yer almayı başardı.

Şehrin merkezinde seçkin bir yaşam fırsatı

3S Kale Holding Genel Müdürü Alp Gürün, “Topkapı’da konut ve home-ofis ihtiyacına benzersiz bir çözüm sunduğumuz, şehrin merkezinde seçkin bir yaşam arayanlar kadar yatırım için değerli bir projeden alım yapmaya yönelenlere de hitap eden 3S Kale TOPAZ Residence, Avrupa’nın en iyi projeleri arasına girerek kalitesini kanıtladı. 3S Kale TOPAZ Residence sakinlerine 2022’nin son çeyreğinden itibaren güvenli ve konforlu bir yaşam imkanı sunmaya hazırlanırken, Avrupa’nın en seçkin organizasyonlarından birinden kazandığımız bu ödüller bizi daha da motive etti” diye konuştu.

Zeytinburnu, Bakırköy, Bahçelievler ve Yeşilköy gibi İstanbul’un köklü semtlerine komşu olan 3S Kale TOPAZ Residence; üniversiteler, hastaneler, kamu kurumları ve Avrasya Tüneli, Çevreyolu gibi İstanbul için kritik ulaşım sistemlerinin kesişte noktasında yer alması nedeniyle çok önemli bir lokasyon avantajına sahip bulunuyor.

Yakın çevresindeki 3 büyük üniversitedeki öğrenciler, bölgede çalışan 100 bin profesyonel ve çekirdek ailelerin farklı ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanan projede ergonomik, akıllı ve açık/kapalı mutfaklı 2+1 tip daire seçenekleri bulunuyor.

3S Kale TOPAZ Residence’ta gelişen teknoloji akıllı yaşamı destekleyecek bir unsur olarak kullanılıyor, böylece sakinlerine güvenli ve konforlu bir yaşam imkanı sunuyor. Sadece içindeyken değil uzaktayken de yönetilen daireler, cep telefonu üzerinden birçok sistemin kontrol edilebilmesine olanak sağlıyor.

Modern çizgilerle şekillenen dış cephede kullanılacak malzemeler, şehir dokusuna da ekstra katkı sağlarken; 3S Kale TOPAZ Residence kendi kendine yetebilen sosyal olanakları ile merkezi konumuna rağmen saklı kalma hissini de kusursuzca yaşatacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı

Bu içeriğe sadece +plus aboneler erişebilir.

Piyasalara dair düşüncelerinizi paylaşmak ve daha fazla yoruma ulaşmak için hemen ABONE OLUN!
ABONE OLUN Zaten bir hesabınız varsa Oturum Açın

En çok okunan haberler

Kira sözleşmelerinde dikkat edilmesi gerekenler!

6 Temmuz 2022 Çarşamba

Yüksek enflasyon yatırımcıları gayrimenkule yöneltti

2 Temmuz 2022 Cumartesi

Konut başına 50 bin liraya kadar finansman imkanı!

2 Temmuz 2022 Cumartesi

Konut yatırımlarında 'geri dönüş' uzuyor

2 Temmuz 2022 Cumartesi

Konutta üretim, orta ve alt gelire kayabilir

30 Haziran 2022 Perşembe
Medya Partneri Olduğumuz Etkinlikler
İzleme Listesi
Genişlet
İzleme listeniz boş

Favori emtialarınızı hızlı erişim için ekleyin ve son fiyat değişim haberlerini kaçırmayın.


Takip ettiğiniz haber kategorisi bulunmuyor
Bildirim Tercihlerini Düzenle
E-Bülten Aboneliği
En güncel haberleri ve günlük demir fiyatlarını e-posta ve sms olarak almak için kayıt olun.
Geri Bildirim
Şimdi Plus Abonesi Olun!
3 gün ücretsiz deneyin!
Şimdi Abone Olun
Tarafsız Fiyatlar
Haberdar Olun
İl Demir Fiyatları
Yorumlar ve Analizler
Şimdi Abone Olun