İş Bankası Kampanyalı Konut Kredisi Faizleri

İş Bankası kampanyalı konut kredisi faiz oranları kapsamında cazip faiz oranları ile konut kredisi fırsatları sunmaya devam ediyor. Bankanın kampanyalı konut kredisi şartları neler?

İş Bankası konut kredisi için %1.75 tabela konut kredisi faiz oranı sunuyor. Ayrıca banka kampanyalı kredi ürünleri için %1.17'den başlayan faiz oranları sunuyor. Bankanın kampanyalı faiz oranlarından yararlanabilmek için krediye ek olarak uygulanan sigortalarında kabul edilmesi gerekiyor.

İş Bankası Konut Kredisi Hesaplama  

İndirim sonrasında İş Bankası'ndan güncel faiz oranları ile 100.000 TL tutarda konut kredisi hesaplama yapıldığında kredinin vade sonunda ödemesi 186.600 TL oluyor. Kredinin toplam aylık taksit tutarları ise 1.555 TL'ye karşılık geliyor.

İş Bankası Konut Kredisi Masrafları

İş Bankası konut kredisi ürünlerinde ortalama 1.000 TL ekspertiz ücreyi, 150 TL ipotek tesis ücreti ve 100.000 TL'lik kredi için 500 TL tahsis ücreyi talep ediyor. Ayrıca banka DASK prim bedeli için 170 TL masraf uyguluyor. Söz konusu kampanya dahilinde uygulanan hayat sigortası için ise kişiye göre değişiklik göstermekle beraber ortalama yıllık 1.500 TL pirim alınıyor.

PİYASALAR