İngiltere’nin En Büyük Geri Dönüşüm ve Atık Yönetimi Fuarına Geri Sayım

Bu eylül, RWM fuarının geri dönüşünü işaret ediyor ve insaatnoktasi.com, türünün en büyük İngiltere etkinliğine ortak olmaktan gurur duyuyor.

11 ve 12 Eylül tarihlerinde NEC Birmingham'da (Birleşik Krallık) gerçekleşen RWM, İngiltere'nin en büyük Geri Dönüşüm ve Atık Yönetimi gösterisi olarak tanındı. Bilet kayıtları açık - ücretsiz bir bilet almak için lütfen rwmexhibition.com adresini ziyaret edin.


Bu yılki büyük seminer programı, NASA, TerraCycle, Procter & Gamble’da gelen ve Clean Up Britain patronu Jeremy Paxman gibi ana konuşmacıları içeriyor.

2018'deki mülkiyet değişikliğinden beri, RWM 100'den fazla ülkeden 12.000'den fazla profesyonelin ilgisini çekmiştir.  Ziyaretçiler, en yeni çözümlere sahip ürün ve hizmetlerle donatılmış yüzlerce pazar lideri şirketin yanı sıra, yeni teknolojide öncü canlı demolar görmeyi bekleyebilirler.


RWM Fuarı'na biletiniz, aynı 2 günde gerçekleşen ve aynı organizatörün ev sahipliğinde, sektörün önde gelen 4 çevre gösterisine erişiminizi sağlayacaktır: PRYSM Group. PRYSM Grubu, dünya genelinde 50'den fazla gösteri portföyünden sorumludur ve ABD, Hong Kong, Almanya ve İngiltere'de ofisler açmıştır.


Şimdi bilet için kayıt olan RWM ziyaretçilerine resmi RWM 2019 fuar çizelgesi, ana profilleri, tam zaman çizelgesi, yer planı ve katılımcı listesi ile birlikte fuar rehberinin ücretsiz bir kopyası gönderilecektir. Siz ve meslektaşlarınız için ücretsiz ziyaretçi biletlerini almak için rwmexhibition.com adresinden çevrimiçi kayıt olun.

Bu yılki etkinlikte sergileme ve sponsorluk fırsatları hala mevcuttur ve şu anda iletişim kurarsanız, bu yılki 50.000'den fazla uzmana gönderilen şov rehberinde hala yer alabilirsiniz.


Daha fazla bilgi için nick.woore@prysmgroup.co.uk veya 0117 929 6083 numaralı telefondan Nick Woore ile irtibata geçebilir veya çevrimiçi bilgi isteyebilirsiniz.


Eylül ayında orada görüşmek dileğiyle!

PİYASALAR