Portalımız, inşaat sektöründeki firmaların birbirleriyle ticari iletişime girebilmelerini kolaylaştıran yeni bir alan yaratıyor!

İnsaatnoktasi.com çünkü…

Güncel olarak ekonomi, inşaat haberlerinden ve para piyasalarından haberdar olurken, ticari ilişkide bulunulabilecek binlerce firma elinizin altında olur.

İnsaatnoktasi.com tüm Türkiye genelindeki tüm inşaat firmalarına, inşaat malzeme satıcılarına ve firmalar ile ilgili doğru bilgilere ulaşabileceğiniz tek adrestir.

İnsaatnoktasi.com zaman kazandırır...

Kurumsal firmaların satın alma departmanlarının kısıtlı vakitlerinin çoğu aradıkları ürün ile ilgili firma araştırması yapmakla geçiyor. insaatnoktasi.com bünyesindeki 45.000’den fazla kayıt ile; aranan ürünü bulup, firmanın ilgilisine bir mail gönderme hızıyla ulaştırır.

İnsaatnoktasi.com sadece bir sektör sitesi değildir…

Kullanıcıların olabilecek tüm ihtiyaçları düşünülmüştür. Türkiye’nin her hangi bir yerine gidecekseniz; otel bilgisi, restoran bilgisi, hastane bilgisi, araba kiralayacak yer bilgisine ihtiyacınız var. İnsaatnoktasi.com üyesi olmanın avantajıyla otellerin veya restoranların bilgilerine ulaşabilir, bir mail ile rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

İnsaatnoktasi.com firma tanıtımınıza destek olur…

Kategorilerle belirlenmiş veri tabanıyla, ulaşmak istediğiniz hedef kitlenize direkt gönderilen maillerle firmanız ve ürünleriniz hakkında bilgi verir.

İnsaatnoktasi.com çatısı altında sizin de yeriniz olsun...

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.