ZONDOOR ÇELİK KAPI

ZONDOOR ÇELİK KAPI ÇELİK KAPI

Taşbaca Mahallesi Doğa Caddesi No:27 Kozlu / Zonguldak ZONGULDAK/ZONGULDAK MERKEZ 

Hakkında

18 yılı aşkın süredir yapı sektöründe faaliyette olan firmamız 2007 yılında kurumsal kimliğe bürünerek çelik kapı imalatına başlamış olup, aradan geçen süre içerisinde kendini sürekli geliştirmiş ve bölgede aranan bir marka olmayı başarmıştır.
 
Son yıllarda farklı bir boyut kazanan ticari rekabet ortamında farklı stratejiler uygulayan firmamız, sektörde sürekliliğini korumuş ve müşteri portföyünü sürekli genişletmiştir. Bu başarıdaki en büyük etken, dürüst ve ilkeli satış politikasından taviz vermeden çalışmamız olmuştur.
 
Günümüzde uygulanan yeni inşaat projelerinden de anlaşılacağı gibi herkes farklı bir şeyler üretip pazarlayabilmenin, bu şekilde bir adım öne çıkabilmenin hesabını yapmaktadır. Biz de kendi ürünlerimize ne gibi yenilikler katabileceğimizin muhasebesini yapıyoruz. Yani bir yandan yenilikleri takip ederken diğer yandan ise ürünlerimizi nasıl daha makul fiyatla müşterilerimize sunabiliriz diye araştırmalarımıza devam ediyoruz.
 
Zondoor Çelik Kapı olarak en büyük sermayemiz referanslarımzdır. Bizimle irtibata geçmeden önce çalıştığımız firmalarla görüşerek hakkımızda fikir sahibi olabilirsiniz.
 
Kapımız size açık...

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.