ZİTRON HAVALANDIRMA SİS. TİC. LTD. ŞTİ

ZİTRON HAVALANDIRMA SİS. TİC. LTD. ŞTİ DENİZCİLİK

EGE SOKAK NO.1 ANADOLUHİSARI İSTANBUL / TÜRKİYE İSTANBUL/ISTANBUL MERKEZ 

Hakkında

Madencilik, kamu işleri ve denizcilik sektörü için havalandırma sistemleri üretiminde lider şirket; nakliye, sondaj ve kaldırma için donatım.

50 yılı aşkın tecrübe, sektörün derin bilgisi ve büyük teknolojik yetkinlik, her projenin benzersiz olduğu fikrine dayanarak müşteriye tamamen özelleştirilmiş çözümler sunmamızı sağlar. Farklı ihtiyaçlar için farklı çözümler .

Tasarım, üretim, yönetim ve güvenilirlik alanındaki sürekli yeniliklerimiz, ISO 9001: 2008 ve ISO 14001: 2004 sertifikalarını almıştır. Kaliteye ve çevreye bağlı .

Dünyadaki en büyük Test Bankasına sahibiz, bu da tasarımlarımızı üretmeden önce doğrulamamıza izin veriyor. her şeyden önce Güvenilirlik .

Bu sürekli mükemmellik arayışı, müşteriye hayatı kolaylaştırmazsa mantıklı olmaz. Örneğin, patentli BYP Modülü , çıkış yollarının ve geçici geçiş tünellerinin geçici barınaklarının standardizasyonuna izin verir. En zorlu kullanıcılar için tasarım, kalite ve yenilik .

İspanya'da merkezi, Meksika, Şili, Fransa, Hollanda, Türkiye, Rusya, Güney Afrika, Hindistan ve Avustralya'daki ofisleri ve beş kıtaya yayılmış özel acenteler ağıyla etkin bir entegrasyon hizmeti sunuyoruz: tasarım, üretim, işletmeye alma Müşterinin bize ihtiyacı olduğu marş, aksesuar ve satış sonrası servis  .

Ama Zitrón çok daha fazlası.

İçeri gir ve neden havalandırma sistemlerinde efsane olduğumuzu keşfet .

  • hav

 

Firma Bilgileri

Ürünler

havalandırma
denizcilik

Mesaj Gönder

PİYASALAR