ZİMAŞ ZİNCİR VE MAKİNE SAN. TİC. A.Ş.

ZİMAŞ ZİNCİR VE MAKİNE SAN. TİC. A.Ş. İŞ MAKİNELERİ

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Mustafa Karaer Caddesi No:11 Osmangazi BURSA BURSA/OSMANGAZI 


Hakkında

Zimaş Zincir ve Makine San. Tic. A.Ş. 1976 yılında Türkiye imalat sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Türkiye’de o güne kadar yapılmayan Transmisyon Zincirlerinin imalatına başlanmıştır. Konusunda uzmanlaşmış 3500 çeşit zinciri tek çatı altında, malzeme hazırlanmasından ısıl işlemine kadar tüm aşamaları kendi bünyesinde bulunduran entegre bir şirkettir.
ZİMAŞ, Türkiye’nin sanayileşme sürecinde önemli bir rol alarak, ülkemizin tüm endüstriyel alanlarda ve her türlü sanayi makine imalatında kullanılan özel ve standart zincir ihtiyacını gidermekle kalmamıştır. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, Orta Doğu ve komşu ülkelere de ihracat gerçekleştirerek, özellikle 1983’den sonraki dışa açılmamız sürecinde de öncü şirketlerden biri konumunda olmuştur.
2015 yılında yine ZİMAŞ bünyesinde yatırımını tamamladığımız Zimaş Cold Forming’ (ZCF) markası; cıvata -somun ve bağlantı elemanlarında, otomotiv sektörü ile çalışacak şekilde yapılanmasını tamamlayıp, ana sanayinin ihtiyacı olan ISO TS 16949 belgesini alarak, sadece otomtiv değil inşaattan , beyaz eşya ve diğer tüm üretim alanlarına hitap edecek şekilde sektörde önemli bir konuma ulaşmıştır.

Hedefimiz; son teknoloji ve uzman kadromuzla birlikte, kurumsal yönetim ve etik değerlerin örnek uygulayıcısı olmak ve ülkemizde bir ilke imza atmış olmanın haklı gururu ile transmisyon zincirleri, sıcak dövme,yedek parça ve bağlantı elemanları sektöründe liderliğimizi korumaya devam etmektir.

Firma Bilgileri

Ürünler


Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.