ZERAY İNŞAAT A.Ş

ZERAY İNŞAAT A.Ş İNŞAAT TAAHHÜT

MEHMET ALİ PAŞA MH. BAĞDAT CD. NO:222 KANDIRA SAPAĞI MEVKİİ KOCAELİ/IZMIT

Hakkında

Deneyimi ve standartları değiştiren proje anlayışıyla Zeray İnşaat A.Ş., pek çok farklı alanda yaşam projeleri gerçekleştiriyor. Yenilikçi bakış açısı, toplam kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci Zeray İnşaat A.Ş.'in değişmez ilkeleri arasında. 

Zeray İnşaat A.Ş., geleceği öngören yönetim anlayışı, yapı alanında uzmanlığa sahip kadrosu ve deneyimli işgücüyle Kocaeli'nin geleceğine yatırım yapıyor. Zeray İnşaat, yaşama değer katmak için iş başında. Alışılmışın dışında projeleriyle Zeray İnşaat A.Ş., şehir içinde yeni değerler yaratan farklı yaşam merkezleri gerçekleştirmek, yeni yaşam alanlarını hayata katmak için var. Zeray İnşaat A.Ş. doğal dengeyi koruyan yaklaşımı, yarattığı eşsiz çevre düzeniyle yatırım yaptığı alanlara değer kazandıran ve her yatırımda standartları yükseltmeyi amaçlayan bir vizyona sahip. Çünkü daha iyi bir yarın bekleyen pek çok hayat var... 

Yaşam kalitesini arttıran, gerçek fiyatla konut sahibi olmayı kolaylaştıran farklı bir misyon. Zeray İnşaat A.Ş., bu misyonuyla sektörde fark yaratıyor. Kurumsal saygınlığı ve güçlü finansal yapısıyla Zeray İnşaat A.Ş., yatırım yapacağı her proje alanını, sektördeki en uygun değerle satın alıyor. Gerçekleştirdiği büyük projelerle konut maliyetini en aza indiriyor. Eşine ancak gelişmiş ülkelerde rastlanan farklı mimari çözümler sunan Zeray İnşaat A.Ş., Türkiye'de ilk kez yaşam projelerinde ileri teknoloji olanakları sağlıyor. Bu özel misyonuyla Zeray İnşaat A.Ş., hem yaşam kalitesini yükseltiyor hem de daha önce örneği görülmemiş biçimde konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

Firma Bilgileri

Ürünler

inşaat

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.