YUVAM ALÜMİNYUM YAPI CEPHE GİYDİRME SİSTEMLERİ

YUVAM ALÜMİNYUM YAPI CEPHE GİYDİRME SİSTEMLERİ ALÜMİNYUM DOĞRAMA

Kazım Karabekir Cad. 7.Sokak No:47 Şirinevler İSTANBUL/BAHÇELIEVLER 


Hakkında

Firmamız; 1988 yılında, alüminyum doğrama ve panjur imalatı olarak Şirinevler’ de siz değerli müşterilerimize hizmet vermek üzere faaliyete başlamıştır. Yeniliklere ayak uydurmayı ilke edinmiş firmamız, pvc sektörüne de el atarak 1997 yılında, pvc kapı ve pencere sistemleri üretim tesisini açarak, bu kulvarda da “ müşteri memnuniyeti “ ana felsefemiz ile hizmetlerine devam etmiştir.

Geçen bu süreç zarfında , alüminyum doğrama, panjur ve pvc doğrama iş kollarında bir çok müşterimizin memnuniyetinin verdiği güçle, hızla değişen teknolojiye ayak uydurma gereği hissedildi. 2001 yılında, siz değerli müşterilerimizin istekleri ,bizi daha büyük projelere iterek “Alüminyum- cam cephe “ ve türevleri alanında da hizmet vermeye başladık. Halen bu kulvarda; Alüminyum cephe, Kompozit levha, alüminyum küpeşte, otomatik panjur-kepenk Mağaza vitrinleri (Jumbo camları dahil), Cam balkon kapama gibi bir çok ürün yelpazesinde sizlere hizmet için buradayız.

Amacımız; deneyimli teknik kadromuz ile, kaliteli ve zamanında iş teslimi, karşılıklı güven ,saygı ile nice projelerinize beraber imza atmaya devam etmektir.

Firma Bilgileri

  • Sinan Okatan
    Mimar
  • fetih Okatan
    Firma Ortağı
  • Kenan Başarı
    Proje yöneticisi

Ürünler

Strüktürel Silikon Cephe Sistemleri
Klasik Kapaklı Cephe Sistemleri
Kompozit Levha Giydirme Cephe
Skylight Işıklık Sistemleri
Kış Bahçesi Sistemleri
Ofis Ara Bölmeleri
Güneş Kırıcı Sistemler
Alüminyum Pencere & Kapı Sistemleri
Alüminyum-cam-kompozit
Alüminyum-cam-kompozit

Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.