YESTİ İNŞAAT VE TİC. LTD. ŞTİ.

YESTİ İNŞAAT VE TİC. LTD. ŞTİ. CEPHE KAPLAMA MALZEMELERİ

Helis Gold Plaza, Yeşilbağlar mahallesi Kat:4 İSTANBUL/PENDIK 


Hakkında

YESTİ, 1992 yılında E. Murat PEKEL tarafından kuruldu. Aradan geçen bu 27 yıllık süre zarfında birçoğu yirmi yılı aşkın süredir bizimle çalışan harika bir ekip oluşturduk. Çeyrek asırlık tecrübemizle yurt içi ve yurt dışında birçok prestijli projede görev alıp, birçok saygın ve değerli firmayla işbirliğinde bulunma fırsatı yakaladık. Başlıca faaliyet alanlarımızı şu şekilde sıralayabiliriz;

 

*Geosentetikler& Çevre Projeleri,

* İnşaat (Betonarme & Çelik İşler),

* Prefabrik & Konteyner

Çözüm/müşteri odaklı yaklaşımımız sayesinde ve ekip çalışması anlayışımızın yardımıyla YESTİ Grup, müşterileriyle uzun süreli ilişkiler tesis etmeyi başarmış ve kaliteli projeleri güvenli bir şekilde, öngörülen bütçe içerisinde kalarak hayata geçirmiştir. Böylelikle YESTİ, bugün üç kıtada hizmet vermekte olan bir firma haline gelmiştir.

 

Sürdürülebilirlik konusundaki adanmışlığımızın bir göstergesi olarak, yerel sertifikaların yanı sıra uluslararası standartlardaki aşağıda yer alan sertifikaları almaya hak kazanmış olduğumuzu bildirmekten mutluluk duyarız.

 

* ISO 9001 – Kalite Yönetim Sistemi

* ISO 14001 – Çevre Yönetim Sistemi

* OHSAS 18001 – İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

 

Uzmanlığımız; yenilikçilik, kalite ve dürüstlüğe olan adanmışlığımızla müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçme çabası içerisinde iken sizlere amacına uygun ve size özel çözümler sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Firma Bilgileri

  • ÖZLEM SOLAK

Ürünler

İNŞAAT
İZOLASYON
PREFABRİK

Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.