YEDİTEPE CARGO

YEDİTEPE CARGO LOJİSTİK, NAKLİYE

Cumhuriyet bulvarı Çırpıcı İşhanı no :77 D:201-202 Konak / Izmir / TÜRKİYE İZMİR/KONAK 

Hakkında

Yeditepe Taşımacılık A.Ş 2005 yılında İzmir’de şu an Yönetim Kurul Başkanlığını yapan T. Alp TUĞHAN tarafından öncelikle şahıs şirketi olarak kurulmuştur. Kurucusunun geçmiş deneyimleri ve kişilik yapısındaki dinamiklikten dolayı havayolu taşımacılığı seçilen ilk modül olmuştur. Tek kişi ile çıkılan yolda Alp TUĞHAN‘ın sektörel bilgisi ve deneyimi sayesinde Yeditepe Taşımacılık günden güne büyümüştür. 

2007’de 2 kişilik bir kadro ile çalışmaya devam eden Yeditepe Taşımacılık, profesyonellik alanı olarak, hali hazırda devam etmekte olduğu ‘’savunma sanayi’’ ve ‘’ bozulabilir kargo’’ yu tercih etmiştir. 2008’de 4 kişilik bir ekibe sahip hale gelmiş, ürün yelpazesini ve müşteri sayısını arttırmıştır. Aynı yıl müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına 2. ofisini İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda açmıştır.

Öncelikle tercih etmiş olduğu ‘’savunma sanayi’’ ve ‘’bozulabilir kargo’’ sektörlerinin taşımasında bilinen bir firma olmayı başaran Yeditepe Taşımacılık 2012 yılında 10 kişilik bir ekiple bünyesine ‘’medikal’’ kargo taşımasını da eklemiştir. Aynı zamanda müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kendi adına bir depo açmıştır.

Genelde zor ve niş ürünleri tercih etmekle beraber ‘’genel kargo’’  taşımasında da kendinden bahsettiren bir firma haline gelen Yeditepe Taşımacılık 2013 yılında biri İstanbul, diğeri Bodrum olmak üzere iki ofis açmış ve böylece şube sayısını dörde çıkarmış, aynı zamanda 14 kişilik bir kadroya ulaşmıştır. 

Bu yükselişle beraber Yeditepe Taşımacılık, havayollarından ödüller almaya başlamıştır. Hali hazırda tüm havayollarından bölge birinciliklerine sahip olan Yeditepe Taşımacılık 2014 yılında anonim şirket olup Yeditepe Taşımacılık A.Ş unvanını almıştır.

2015 yılına gelindiğinde 32 kişilik kadrosuyla IATA sıralamasında Ege bölge birinciliği olan Yeditepe Taşımacılık A.Ş aynı zamanda IATA Türkiye sıralamasında 6. sırada yer almaktadır. Bu sıralamada tamamen Türk sermayeli sayılı firmadan biri olmanın haklı gururunu da yaşamaktadır.
Dünya genelinde birçok acentenin üye olduğu 4 farklı network üyeliği bulunan Yeditepe Taşımacılık A.Ş, aynı zamanda networklerden birinin yönetiminde aktif olarak görev almaktadır.

2016 yılında Ankara ve Dubai ofislerini açan Yeditepe Taşımacılık A.Ş global firmalar ile mücadele ettiği sektöründe, yurt dışında Türk bayrağını gururla dalgalandırmayı hedef almış ve bu yolda değerlerini asla kaybetmeden yoluna devam etmektedir.

 

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.