YAPICHEM KİMYA SANAYİ A.Ş.

YAPICHEM KİMYA SANAYİ A.Ş. BETON

Barbaros Mah. Ihlamur Sok. Ağaoğlu My Office. K:13 D:56-57 PK: 34746 Ataşehir-İstanbul İSTANBUL/ATASEHIR

Hakkında

Yapıchem Kimya Sanayi A.Ş, 2011 yılında, yapı kimyasalları sektöründe uzman kadrosu ile Türk inşaat sektörüne düşük maliyetli ve yüksek kaliteli kimyasal girdiler sağlamak için kurulmuştur.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına özel, performansı yüksek ürünler ile hizmet vermekte olan Yapıchem, bu anlamda en gelişmiş teknolojik imkânlar ile kurulmuş laboratuvar altyapısı ile kendi üretim tesislerinde Türkiye'nin öz kaynaklarını kullanan projeler üzerinde çalışmaktadır.

Yapıchem, iş ortağı olarak gördüğü müşterilerinin ürün kalitesini arttırırken, maliyetlerini de düşürmeyi ilke edinmiştir. Yapıchem'n ar-ge gücü yanında, konusunda uzman olan geniş teknik kadrosu ile deneyimli satış sonrası hizmet ekibi, müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlar.

Yapıchem Kimya Sanayi A.Ş, içinde bulunduğu topluma, doğaya, çalışanlarına ve tedarikçilerine gerekli saygı ve özenden herhangi bir ödün vermeden tam bir müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Firma Bilgileri

Ürünler

orta (mıdrange) akışkanlaştırıcılar, süper akışkanlaştırıcılar, yeni nesil süper akışkanlaştırıcılar, püskürtme beton katkıları, özel beton katkıları ve tamamlayıcı ürünler, çimento katkıları
onarım ve güçlendirme, su yalıtımı, zemin sistemleri

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.