YALITIM DETAYLARI İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

YALITIM DETAYLARI İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. SANDVİÇ PANEL

ŞUBE:TABAKLAR MAH. CUMHURİYET CAD. 22/13 BOLU/BOLU MERKEZ 

Hakkında

 

Firmamiz konusunda uzman teknik personelin ve uygulama ekibinin bilgi, beceri ve tecrübesi ile zemin epoksi kaplama sistemleri, çati-cephe kaplama sistemleri, su yalitim sistemleri alanlarinda uluslararasi standartlarda faaliyet göstermektedir.

Firmamiz özellikle Epoksi Zemin Kaplama Sistemleri alaninda, Mimari Konseptler için en yaratici çözümleri begeninize sunmaktadir.
Mimari Konseptler disinda Epoksi Zemin Kaplama sistemlerini de, Otomotiv Sanayi, Gida Sanayi, Üretim Depolari, Tekstil Endüstrisi, Ilaç Endüstrisi, Enerji Santralleri, Otoparklar, Hangarlar, Hastaneler, Alis-Veris Merkezleri, Depolar vs. alanlarda, beklentiye uygun dizaynlarin tamamlanmasina müteakip kalite normlarinda uygulama anlayisi ile begeninize sunmaktadir. Yine bu yapilarda islak hacimler ve su depolarindaki hijyenik ve mukavim tüm Su Yalitim Sistemleri Firmamiz tarafindan çözümlenebilmektedir. Bu durum ayni zamanda isverene zaman kazandirmaktadir.

Çati-Cephe Kaplama Sistemleri, özellikle genis açikli binalarda, tasiyici sistemi çevreleyen çati ve cephe sistemlerinin modelleme yapilarak, modern anlayislarla çözülmesi ve bu yapim teknigi ile zamandan kazanim günümüzde en önemli gereksinim olmustur. Bu sistemler, Yalitim Detaylari’nin konusunda uzman teknik ekibi ile hizmetinizdedir.

Yalitim Detaylari, modern tasarim anlayisini, detaydan bütüne profesyonel çözümler ve teknik ekibinin yüz binlerce metrekare uygulama tecrübesi ile hizmetinize sunmaktadir.

Firma Bilgileri

  • ADEM KAYATAŞ

Ürünler

epoksi zemin kaplaması
epoksi zemin kaplaması
dış cephe hafif beton sistemleri
dış cephe hafif beton sistemleri
hafif beton sistemleri
hafif beton sistemleri
mantolama
mantolama
plan & proje hizmetleri
plan & proje hizmetleri
poliüretan zemin kaplaması
poliüretan zemin kaplaması
su yalıtım sistemleri
su yalıtım sistemleri
teras yalıtımları
teras yalıtımları

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.