YAĞMURPEN

YAĞMURPEN PENCERE VE PEN

Sanayi Mahallesi . 60262 Nolu Cd. No: 43 GAZİANTEP/SEHITKAMIL 

Hakkında

YAĞMUR PEN, polimer kapı ve pencere sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Gaziantep’te, 5 bin metrekarelik alana yayılan, son teknolojiyle donatılmış tesislerde üretilen dünya standartlarında ve yüksek kalitede ürünler, yaygın bayi ağı ile yurt içinde ve yurt dışında son tüketiciyle buluşturulmaktadır.
 
Tüm ham madde, ara madde ve son analizler ile ürün dayanıklılık testleri, yine sektörünün örnek tesislerinden olan YAĞMUR PEN’nin polimer kapı ve pencere üretim tesisleri bünyesinde yer alan, akreditasyon belgeli laboratuvarlarda gerçekleştirilmektedir.
 
Her YAĞMUR PEN serisinde amaç, kullanıcı için değer yaratarak, ürünlerin tüketici beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermesini sağlamaktır.
 
Dalya 4 Odacıklı 60’lık Seri, Tuana 4 Odacıklı 60’lık Seri, Nevra 5 Odacıklı 60-70’lik Seri, Sürme Seri ve Yardımcı Profiller  serileri, farklı bir çizgide şekillenen ve kısaca yukardaki gibi anlatılacak bu felsefenin ürünleri olarak, 2.200 farklı kombinasyon seçeneğiyle birlikte tüketicilerinin karşısına. çıkmaktadır
 
Detaylarda farklı ve ayrıcalıklı hissettirmek YAĞMURPEN‘inin ana hedefidir. Bu yüzden üretimden satışa ve satış sonrasına kadar her ürününün arkasında YAĞMUR PENtarafından verilen servis ve destek güvencesi bulunmaktadır.

Firma Bilgileri

  • MEHMET ÖZÜBERK
    Satış Pazarlama Sorumlusu
  • MUHAMMED WAIS
    İhracat Sorumlusu

Ürünler

Yardımcı Profiller
Nevra Series
Sürme Serisi
Tuana Serisi
Dalya Serisi

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.