VOX YAPI KİMYASALLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

VOX YAPI KİMYASALLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ ENDÜSTRİYEL YAPIŞTIRICILAR VE KİMYASALLAR

HACIYUSUFMESCİT MAH. HİLAL CAD. NO:100/1 KONYA/KARATAY 

Hakkında

VOX Yapı Kimyasalları kurulduğu günden bugüne inşaat ve yapıştırıcı sektöründeki gelişmeleri takip eden bu gelişmeler doğrultusunda kendine yenilikler katan bir şirkettir. Hem yurtiçi hem de yurtdışına hizmet vermekteyiz. Talep edilen ürünler karşısında kaliteden ödün vermeyerek piyasaya sunmaktayız. Yerli üretim yapan ve yerli sermaye ile kurulan şirketimizin amacı; ürettiğimiz bu ürünleri bir marka haline getirip yapı kimyasalları sektöründe lider şirketlerden biri olmaktır.

VOX yapı kimyasalları kendi kurmuş olduğu ağ sayesinde; ABD, Avrupa, Orta Doğu’daki birçok şirketin tedarikçisi haline gelip ürünleriyle her yere hizmet vermektedir. Böylelikle piyasadaki Pazar payını genişletmekteyiz.

Ülkemizde ilk ANSI (Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü) ve ASTM (Amerikan Test ve Materyaller Derneğini) standartlarında yerli üretim yapan tek şirket olmaktayız.

Her zaman kaliteden yana olan şirketimiz projelerinde kaliteye önem veren kişilerle çalışmaktan onur duymuştur.

Vox ürünleri inşaat sektörünün ihtiyaçlarını karşılamakta ve ürün çeşitliliği sağlamaktadır. Profesyonel bir ekiple AR-GE çalışmalarına ve laboratuvarlardaki teknik testleri sayesinde yüksek performanslı ürünler üretmekteyiz. Şirketimiz bünyesinde ürettiğimiz ürünler; seramik yapıştırıcıları, derz dolguları, ısı yalıtım ürünleri, su yalıtım ürünleri, yüzey hazırlayıcıları ve tamir harçlarıdır. VOX Yapı Kimyasalları olarak benimsediğimiz ‘’ Kalite detaylarda saklıdır’’ ilkesiyle hammadde seçiminden üretim processıne, sevkiyattan müşteri memnuniyetine kadar her aşamada özen göstermekteyiz.

 

 

> Her zaman yanınızda ve yanımızda görmekten gurur duyarız>

 

                                                                         SAYGILARIMIZLA….

Firma Bilgileri

  • FATMA TOK
    Yönetici
  • hüseyin dilmen

Ürünler

TECHVOX 103X
FLEXVOX 105FX
MEGABONDVOX 109FMX
COLORVOX 203X
FLEXCOLORVOX 205PX
AQUAVOX LATEX 403X
LEVELVOX 505X
FLOORVOX 503
SURFACE GRİPVOX 333P
PRİMERVOX ACRYLİC 505P
REPAİRVOX 15R
THERMAVOX FİX 303X
THERMAVOX PLAST 305X
THERMAVOX DECO 307X

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.