VOKS OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

VOKS OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ KAPI

Fevzi Çakmak Mah. Aslım Cad. Atiker 1. San. Sit. No: 36/U Karatay / KONYA KONYA/KARATAY 

Hakkında

Otomasyon sektörünün gereksinimleri doğrultusunda kurulan Ömer Atiker Otomatik Kapı Sistemleri, kurulduğu tarihten itibaren otomasyon sektörünün gelişimi ve doğru ürünün doğru yerde kullanımını kendine prensip edinen Atiker Door, Gelişen teknolojiyi takip ederek size daima en iyi hizmeti sunma prensibini ilke edinmiştir. Ürettiği özel çözümler ve gösterdiği özveri ile her zaman dostlarının çözüm ortağı olmuştur. Üstün teknoloji ve kaliteli malzeme kullanılarak hazırlanan ürünler servis ve destek ağı ile Türkiye'nin her bölgesindeki müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.

Dünya çapında güvenlik boyutlarının değiştiği ve güvenliğin çok önemli olduğu zamanımızda insanların güvenliklerini sağlamakta yardımcı bir misyon üstlenmiş olan firmamız bu sektörde çok önemli bir konuma gelmek için siz değerli dostlarımız ile birlikte çaba sarfedecektir.

Satış öncesi ve sonrası kesintisiz hizmet veren firmamız, müşteri temsilciliği departmanı ile müşterilerine uygun ürünleri önermekte ve çözüm ortağınız olmaktadır.

Firma Bilgileri

Ürünler

Kollu Bariyer Sistemleri
Yana Kayar Bahçe Sistemleri
Fotoselli Kapı Sistemleri
Seksiyonel Kapı Sistemleri
PVC Branda Kapı Sistemleri
Yükleme Rampası Sistemleri
Mantar Bariyer Sistemleri

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.