UNIVERSAL SERTİFİKASYON VE GÖZETİM HİZMETLERİ TİCARET LTD. ŞTİ.

UNIVERSAL SERTİFİKASYON VE GÖZETİM HİZMETLERİ TİCARET LTD. ŞTİ. GÖZETİM VE SURVEY FİRMALARI

Necip Fazıl Bulvarı Keyap Sitesi E2 Blok No:44/84 Yukarı Dudullu Ümraniye İSTANBUL/ÜMRANIYE 

Hakkında

UNIVERSAL CERTIFICATION , yönetim sistemleri, gözetim, ürün belgelendirme, test  ve kalibrasyon konusunda sektörde 27 yıllık deneyimi olan Suat KAÇMAZ  tarafından  2005 yılında, UNIVERSAL SERTİFİKASYON VE GÖZETİM HİZMETLERİ TİCARET LTD. ŞTİ. unvanı ile kurulmuş ve sektörün ihtiyaç duyduğu tüm alanlarda faaliyet göstermek üzere konularında  uzman personelleri bünyesine alarak faaliyetlerine başlamıştır.

UNIVERSAL CERTIFICATION’ın amacı, müşterilerine tarafsız bir hizmet sunmaktır. Bunu başarmak için ihtiyaç duyduğu özellikler ve yetkinlikler, her biri kendi meslek alanında yeterli bilgi birikimine sahip uzman personelinde mevcuttur.

UNIVERSAL CERTIFICATION, mesleki konularda, idari işlemlerin en kısa zamanda ve en hatasız şekilde yürütülmesi için son teknoloji donanım ve yazılımlarla, personelinin en güncel bilgiler ile donatılmış olmasını sağlamak amacı ile ofis içi gelişim konularında sürekli eğitimler almasını sağlamayı ilke edinmiştir.

UNIVERSAL CERTIFICATION, kalite ile ilgili Türkiye’de ve dünyada meydana gelen tüm değişiklikler firma üst yönetimi ve personeli tarafından yakından takip edilmektedir. Bu değişiklikler nedeniyle gidilmesi gereken revizyonlar, en kısa sürede belgelendirme prosedürlerine yansıtmakta ve böylelikle müşterilerinin tüm dünya ile birlikte en yeni ve en iyi hizmetten yararlandırılması sağlanmaktadır.

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.