TT ENDÜSTRİYEL AMBALAJ MAKİNE SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ

TT ENDÜSTRİYEL AMBALAJ MAKİNE SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ KARTONLAR, KUTULAR VE OLUKLU KARTON ÜRÜNLERİ

FATİH İŞ MERKEZİ Gülbahar Mah. Cemal Sururi Sok. Fatih İş Merkezi No:4 K:4 D:14-15 İSTANBUL/SISLI 

Hakkında

2010 yılında kurulan bir TALUTRADE GROUP şirketi olan TT INDUSTRIAL PACKAGING LTD. ŞTİ. Markası CO-STRAP markası altında Polyester Kordonlu Çemberleme (Kompozit, Tekstil / Hotmelt ve Dokuma) üreticisidir. Ayrıca çelik çemberleme, PP (polipropilen) çemberleme, PET (polyester) çemberleme, çemberleme araçları, manuel, otomatik ve yarı otomatik çemberleme ve paketleme makineleri, streç filmler, bağlama, toplama torbaları ve diğer paketleme aksesuarları tedarikçisi.

Teknik uzmanlığımızı ve mühendislik uzmanlığımızı kullanarak müşterilerimizin ambalajlama ile ilgili ihtiyaç ve problemlerine yönelik özel çözümler geliştiriyoruz. Tüm iş ortaklarımıza uluslararası sertifikalı (DNV GL) çok kaliteli ürünler sunuyoruz. Çalışmalarımıza olan bağlılığımız ve bağlılığımız, dürüstlüğümüz ve güçlü ekip çalışmamız, hem ulusal hem de uluslararası düzeyde tanınırlık kazanmamızı sağladı.

Sürekli büyüyen bir küresel alanda araştırma ve geliştirme, TT Endüstriyel Ambalaj'ın ürün ve hizmetlerinin geliştirilmesinde, ürünlerimizin kalitesini ve değerini sürekli olarak iyileştirmemizi sağlayan büyümesinin ayrılmaz bir parçası olmuştur. Bu süreç bize rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli bir ürün yelpazesi sunma becerisi veriyor ve bu da müşteri memnuniyetini arttırıyor ve aynı zamanda sektör liderliğine doğru istikrarlı gelişimimizin bir kanıtı.

Firma Bilgileri

  • OĞUZ YILMAZ
    Satış Sorumlusu

Ürünler

POLYESTER KABLOLU ÇEKME
PET VE PP ÇIKIŞ
STREÇ FİLM
BASMA VE EKİPMAN
ÇANTA
RULO DAĞITICILAR

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.