TROX TURKEY TEKNİK KLİMA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ

TROX TURKEY TEKNİK KLİMA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ ISITMA TESİSATI VE EKİPMANLARI

Palladium Tower, Kat:23 İSTANBUL/ATASEHIR

Hakkında

1951 yılında Neukirchen-Vluyn’da 110 m2’lik bir alanda üretime başlayan TROX, günümüzde 25 ülkede 28 adet şubesi, 14 adet üretim tesisi, 3700’in üzerinde çalışanı ve dünya çapında 50’den fazla temsilci ve ithalatçısı ile başarılı, uluslararası ölçekli bir firma haline gelmiştir. 
Havalandırma ve iklimlendirme teknolojilerinin tüm alanlarına hitap eden TROX; difüzör ve menfezlerden soğuk kiriş uygulamalarına, yangın ve duman kontrol damperlerinden hava debisi kontrol cihazlarına, panjur ve akustik ürünlerden filtrelere kadar uzanan geniş bir ürün gamına sahiptir. 
Türkiye’de uzun yıllar lokal distribütörü aracılığı ile Isıtma-Soğutma-Havalandırma sektörüne hizmet veren TROX GRUP, pazarlama faaliyetlerini daha yoğun olarak yürütebilmek amacıyla Türkiye’de yeni bir yapılanma sürecine girmiştir. Bu amaçla yola çıkan TROX GRUP, %100 Alman sermayeli irtibat ofisini 2009 yılında İstanbul’da kurmuş olup, siz değerli çalışma ortaklarımıza en iyi hizmeti vererek, profesyonel, teknik ve ticari kadrosu ile ismini bir çok referans projesinde göstermiştir.
TROX Türkiye yalnızca Türkiye pazarı odaklı olmayıp Irak, Suriye, Afganistan, Lübnan, Ürdün, Gürcistan, Libya, Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan ve Tacikistan gibi ülkelere de hizmet sunar. 

Firma Bilgileri

  • Ozan ATASOY

Ürünler

HAVA DIFÜZÖRLERI
HAVA-SU SİSTEMLERİ
SUSTURUCULAR
YANGIN VE DUMAN ÖNLEME
KONTROL SİSTEMLERİ

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.