TETSA ISI TEKNOLOJİLERİ İMALATI SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

TETSA ISI TEKNOLOJİLERİ İMALATI SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. BORU

Turgutlu 1. Organize Sanayi Bölgesi Selvili Tepe Mahallesi 2008. Cadde 203. Sokak No:3/1 Turgutlu – MANİSA MANİSA/TURGUTLU 

Hakkında

Türkiye'de 1976 yılında faaliyete başlayan firmamız müşterilerine sunmuş olduğu akılcı mühendislik çözümleri, yüksek kalitede üretimi ve eğitimli kadrosu ile hizmetlerine devam etmektedir. Bugüne kadar yapmış olduğu birçok üretim ile kendisini geliştiren firmamızın hedefleri arasında ürün yelpazesini genişletip müşteri portföyünü arttırmak vardır.

      1976 tarihinden bu yana Kanatlı Borular, Kanatlı Borulu Isı Değiştiricileri, Gövde Borulu Isı Değiştiricileri ve Hava Soğutmalı Isı Değiştiricilerini üreten firmamız bu konularda Türkiye genelinde tecrübe ve saygınlık sahibidir. Firmamız bu üretimler ile yetinmeyip kurulduğu tarihten itibaren müşterilerinden gelen özel talepleri de başarılı bir şekilde karşılamaktadır.

       Tetsa 2005 yılında aldığı karar ile kurumsal bir firma kimliğine bürünmek için kendi içinde yapmış olduğu çalışmaları da sürdürmektedir ve bu stratejisini bir Dünya firması oluncaya kadar sürdürecektir.

      Tecrübeli ve bilgili kadrosu ile firmamız 2009 yılı hedefleri içerisine ihracat yapmayı eklemiş ve bunu da başarmıştır. Gelişmekte olan bir ülkenin, büyüyen bir firması olmak bizlere mutluluk vermektedir.

 

Firma Bilgileri

Ürünler

kanatlı borular
ısı değiştiriciler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.