TELMA SPOR VE KORUMA SİSTEMLERİ

TELMA SPOR VE KORUMA SİSTEMLERİ TEL ÖRGÜ

OSB Mahallesi Birlik Sanayi Sitesi 5.Cadde No.38 34520 Beylikdüzü / İstanbul / TÜRKİYE İSTANBUL/BEYLIKDÜZÜ

Hakkında

Firmamız 1987 yılında; 300.000 m2/yıl kapasite ile örgü teli üretimine, bunun yanında tamamlayıcı ürünler olarak beton ve profil çit direkleri ile p.v.c kaplı galvaniz tel üretimine başlayarak Tel Çit sektörüne katılmıştır.

1999 yılına gelindiğinde, günün gereği olarak şirketleşmiştir. Kuruluşundaki amacı; Tel Çit sektöründe montaj yapan firmalara malzeme desteği vermek olan firmamız oluşan talepler üzerine 1999 yılından itibaren imalat ile birlikte montaj konusunda da müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Tel Çit sektöründeki firmamız kuruluş tarihi itibariyle, seçkin projelerde tercih edilen sektörün öncü firmaları arasında üst sıralarda yer alma başarısını göstermiştir, talep etmeniz halinde güncel “BİZİ TERCİH EDENLER” listesini tarafınıza yollamaktan onur duyarız.

Firmamız her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek değerli müşterilerine en iyi hizmeti en iyi fiyat politikası ile profesyonel olarak sunmaktan gurur duymaktadır.

TELMA; faaliyet alanlarında kullandığı kaliteli ürünleri kaliteli hizmet ile müşterilerine günün en uygun şartlarıyla sunmak için çaba göstermeye devam edeceğini ve siz değerli müşterilerinde kazanmış olduğu güven duygusunu daha da artırmak amacıyla hizmetlerine devam etmek arzusunda olduğunu bilmenizi istemektedir.

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin