TEKCAN DOĞALTAŞ VE MADENCİLİK NAK. VE HARF.  İHR. VE İTH. LTD. ŞTİ.

TEKCAN DOĞALTAŞ VE MADENCİLİK NAK. VE HARF. İHR. VE İTH. LTD. ŞTİ. MADENİ EŞYALAR

Yunus Kuyu Mevkii İsabeyli - Nazilli / Aydın Turkey AYDIN/NAZILLI 


Hakkında

İbrahim, Davut, Harun ve Muzaffer ÇALIŞKAN kardeşler olarak Aydın’ın Bozdoğan ilçesi, Yazıkent Kasabası’nda bir çiftçi ailenin çocukları olarak dünyaya geldik.

Akçay nehrinin yıllardır yatak değiştirmesiyle oluşan tarlalarda çalışırken doğal olarak nehirde yuvarlanmak sureti ile aşınmış rengârenk taşlarla tanıştık ve inşaatlarda çalışırken beton yığınlarına daha estetik ve yaşanabilir duruma getirmeyi hayal ettik. Bu konuda büyük tecrübe sahibi olduktan sonra herkesin beğenisine sunabileceğimiz şekilleri kafamızda oluşturup 1997 yılında taş dünyasına merhaba dedik.

İddia ediyoruz ki bu işi yapan kişi ve firmaların hiçbirisi bizim kadar taş ile iç içe yasamamış sadece ticari bir gözle görmüşlerdir.

Şuanda katalogumuz da herkesin beğenip ve kararsızlığa düşeceği onlarca çeşit tasımız ve gözünüzü okşayacak nitelikte muhtelif renk, muhtelif boy ve kalınlıkta, fiziksel ve kimyasal analizleri yapılmış kayrak taşlarımızla hizmetinizde olmaya çalışcağız.

Bu nedenle firmamızın üzerindeki dört yıldız, dört kardeşimizi temsil eder. Biz bunun dışında dört yıldızı : Doğruluk, Dürüstlük, Kalite ve Hizmet olarak görüyoruz. Amacımız bu yıldızları düşürmemek, söndürmeden daha da parlatmak olacaktır.

Firma Bilgileri

Ürünler


Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.