TAYMANDOS MADENCİLİK MERMER SAN.TİC.AŞ.

TAYMANDOS MADENCİLİK MERMER SAN.TİC.AŞ. DOĞALTAŞ VE DEKORATİF ÜRÜNLER

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 4. CAD. 5. SOK. NO:6 AFYON/AFYON MERKEZ 

Hakkında

           Taymandos Mermer A.Ş. 2006 yılında Isparta Senirkent bölgesinde Bej Mermer Ocak İşletmeciliği ile başladı. Ruhsat şirkete ait ilk işletmecisidir.

            2009 yılında Afyon Organize Sanayi Bölgesinde 13.500 m2 açık alan üzerinde 7.000 m2,si kapalı hazır çalışır vaziyette mermer fabrikası satın aldı. Fabrika ile birlikte ebatlı malzeme üretimi başlamıştır.

            Kuruluşundan bu yana ocak'ta blok ihracat yapımı, fabrikada ise ebatlı malzeme üretiminin hepsi yurt dışına gönderilmektedir. İç piyasa satışı yoktur.

            Ocak'ta çıkarmış olduğumuz bej mermer, güzel homojen bir renge sahip olup taşın tamamını modern ekipmanlar ve fabrikasında dünya geneline ihracat gerçekleştiren öncü kuruluştur.Taymandos Mermer A.Ş. doğal taş üretiminde kaliteye ve kaliteli hizmete değer vermektedir ve bunu büyük bir çabayla kurmuş olduğu ekibiyle sürdürmektedir. Gün geçtikçe üretim satışını ve istihdamı artıran, geleceğe emin adımlarla ilerleyen, vizyonu açık ve titizlikle çalışan firmadır. Bu değeri olan emeğimizi de en iyi yerlere taşımak da Taymandos Mermer A.Ş. olarak öncelikli hedefimizdir.

Firma Bilgileri

  • Şükriye DUYSAK
    Satış ve Müşteri İlişkileri Danışmanı
  • Ahmet ALBAY
    Yönetim Kurulu Başkanı

Ürünler

Taymandos Mermer
Taymandos Mermer

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.