SUNTEK İNTERNATİONAL

SUNTEK İNTERNATİONAL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Orhangazi Caddesi No:54/A İSTANBUL/KARTAL 

Hakkında

Suntek International, ulusal ve uluslararası Ar-Ge projeleri ve teknolojiyi geliştirme, teknoloji transferi, inovasyon için etkin bir platform oluşturma, teknolojik fikirlerin hayata geçirilmesi, üniversitelere ve sanayiye danışmanlık ve eğitim hizmetleri verilmesi amacıyla oluşturulmuştur.
 
Suntek International, yurtdışından teknoloji transferi yapılmasında ve yerli teknolojinin üretilmesinde kuruluşlara yardımcı olmaktadır.
 
Suntek International, gerek Ar-Ge projelerinde, gerekse teknoloji geliştirmede gerekli eğitimleri organize eder. Suntek International bir proje için gerekli insan kaynağını (Üniversite / Sanayi) oluşturmada yardımcı olur. Gerektiğinde yurtdışındaki kurumlardan destek alır.
 
Suntek International, tüm hizmetlerini, müşteri odaklı ve iş ortakları, ulusal ve uluslararası saygın üniversiteler, sanayi işbirliği içinde gerçekleştirir.
 
Suntek International, başta yenilenebilir enerji sistemleri (güç santralleri, ısıtma, soğutma, sıcak su eldesi, pasif v.b) olmak üzere enerji ağırlıklı projelere  odaklanır. Binalarda Enerji Performansı (BEP) çalışmaları doğrultusunda gerekli yönlendirmeleri yapar ve binalara entegre edilen inovatif,yeni nesil yapı malzemeleri (BIPV)nin kullanımına öncülük eder.

Firma Bilgileri

Ürünler

GELİŞTİRME
SEKTÖREL PROJE ANALİZİ
YÖNETİM
DANIŞMANLIK
EĞİTİM
TEKNOLOJİ TRANSFERİ
İNOVASYON

Mesaj Gönder

PİYASALAR