SONEL BOYA DEKORASYON İNŞ. TİC. SAN. LTD. ŞTİ.

SONEL BOYA DEKORASYON İNŞ. TİC. SAN. LTD. ŞTİ. ALÇIPAN

Beşevler Konak Mh. Yıldırım Cd. N.69 BURSA/NILÜFER 

Hakkında

 

Sonel Boya 1995 yılında Bursa’da kurulmuştur. Sonel Boya her çeşit boya, ısı yalıtım malzemeleri ve boya yardımcı ürünleri satışı, aynı zamanda bu ürünlerin iç ve dış cephe uygulamalarını yapmaktadır. Kurulduğu günden itibaren kaliteyi ve titizliği elden bırakmamayı amaç edinen firma, gerek Bursa ve çeşitli illerde, gerekse de yurt dışında, birçok önemli, kurum ve kuruluşun, iç ve dış dekorasyon işlerini başarıyla yerine getirmiştir. Bunların neticesi olarak “ Sonel ” , her türlü iç ve dış dekorasyon hizmetlerinde aranılan bir isim haline gelmiştir. Sizlerde hayatınıza, mekanınıza bir renk, bir ayrıcalık gelsin istiyorsanız çözümü SONEL’ de bulacaksınız…

Vizyonumuz: Yurt içinde sektörde liderliğimizi devam ettirecek uluslararası alanda SONEL BOYA olarak sesimizi daha fazla duyuracağız.

Bu hedeflere ulaşırken başarı faktörlerimiz:

*Müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması

*Tüm kaynakların verimli kullanımı

*Müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu

*Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.

Misyonumuz: İstek ve beklentilere uygun, müşterilerine değer yaratacak türden boya ürünleri, hizmet ve iş çözümleri sunan ve profesyonel başarıları, müşteri bağımlılığı, boya sektörüne katkıları ve sürekli gelişimi ile örnek gösterilen bir kuruluş olmak.

Hedefimiz: Hatasız ve kesintisiz hizmetlerimizin yanı sıra, müşterilerimiz için konsept ürünler geliştirerek ortak hedeflerimizi yükseltmek.

Kaliteli İş Sağlığı: Hatasız ve kesintisiz hizmetlerimizin yanı sıra, müşterilerimiz için konsept ürünler geliştirerek ortak hedeflerimizi yükseltmek.

Bu sorumluluk anlayışı içinde firmamızda çalışan tüm personelin iş sağlığı ve güvenliğini sağlamak için başta ulusal iş sağlığı ve güvenliği mevzuatı ve standartları olmak üzere; uygulanabilir uluslararası iş sağlığı ve güvenliği standart, direktif ve yönetim sistemlerini de dikkate alarak mevcut yönetim sistemimize entegre edilmiş formatta işletecek, kontrol edecek, düzenli aralıklarla azami yılda bir gözden geçirecek ve gereken güncellemeleri yapacağız. Bu güncellemeleri başta personelimiz olmak üzere tüm iş ve çözüm ortaklarımızla paylaşacağız.

Sonel boya olarak inşaat  sektöründe dinamik, hızlı, sürekli değişen çalışma ortamı ve İş kolumuzun kaza ve hasar risklerinin yüksek olmasına karşın biz firma yönetimi olarak tüm iş kazaları, meslek hastalıkları, hasar ve kayıpların toplumsal kabul, gayret ve taahhütlerle önlenebileceğine inanıyor ve bu anlamda üzerimize düşen toplumsal sorumluluğu iş sağlığı ve güvenliği, çevre, kalite, verimlilik ve sosyal sorumluluk anlamında tam olarak yerine getireceğimizi taahhüt ediyoruz.

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.