SMS-TORK ENDÜSTRİYEL OTOMASYON ÜRÜNLERİ SAN. TİC LTD.ŞTİ

SMS-TORK ENDÜSTRİYEL OTOMASYON ÜRÜNLERİ SAN. TİC LTD.ŞTİ ISITMA TESİSATI VE EKİPMANLARI

Bostancı Yolu Kuru Sokak No : 16 İSTANBUL/ÜMRANIYE 

Hakkında

SMS TORK, 1985 yılında TORK markası ile sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.
 
Ülkemizde ilk yerli solenoid vana, pnömatik aktüatör, pnömatik pistonlu vana, patlaç valf ve elektrikli aktüatör imalatçısıdır. Bugün 87 ülkede TORK marka ürünler tercih edilmektedir.
 
İmalatını Dilovası’ndaki İMES Organize Sanayi Bölgesinde, 17.000 metrekarelik kapalı alan üzerine kurulu tesislerinde gerçekleştiren TORK, bünyesinde bulunan Ar-Ge ekibi ile ülkemizde tasarımını ve üretimini gerçekleştirdiği, %100 yerli ürünler ile müşterilerine çözümler üretmektedir.
TORK, aynı zamanda GHM Honsberg, Martens, Tecfluid, Aflowt, Tecsis, Graisinger, Beck ve Power Genex gibi sektöründe öncü ölçü kontrol firmalarının debi, basınç, seviye, ağırlık, sıcaklık, pH, analiz cihazları ürünlerinin de Türkiye'deki temsilciliğini yapmaktadır.
 
Türkiye’den akışkan kontrol teknolojileri alanında bir dünya markası çıkarmayı hedefleyen TORK ekibi bu alandaki çalışmalarını büyük bir heyecan ile sürdürmektedir. Türkiye’de ilkleri başarmayı kendisine hedef edinmiş olan firmamız, tüm müşterilerine bu yolculuğunda firmamıza verdikleri katkılardan dolayı teşekkür eder.

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.