SMART JALUZİ SİSTEMLERİ

SMART JALUZİ SİSTEMLERİ PENCERE VE PEN

Cemil Meriç Mahallesi - Ahmet Cevdet Paşa Cad. No:72/A İSTANBUL/ÜMRANIYE 

Hakkında

SMART JALUZİ Gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip ederek üstün teknolojiyle birleştirerek müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.
 
 
Bizim için önemli olan satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetidir.Yüksek kalite ürünleriyle,geçerli sertifikalara sahip,kalite yöntemi sayesinde, uzun yıllar boyunca pencerelerinizden zevk alabilceksiniz.
 
 
Smart Jaluzi, çift cam arası jaluzi teknolojileri alanındaki müşteri odaklı profesyonel çalışmalarını yıllardan beri başarı ile sürdürmektedir.
 
Sektördeki uzun yıllar süregelen tecrübelerimizi; konusunda uzman ekibimiz ile birlikte harmanlayarak, üretimden müşteriye kadar olan tüm aşamalarda kaliteyi, titizliği ve ve sağlamlığı kendimize ilke edinmişizdir.
 
 
Sizlerde ev ve ofislerinizde bu teknolojiyi kullanarak; yaşam kalite ve konforunuzu arttırmak için hemen uzman kadromuzla irtibata geçebilirsiniz.
 
Çünkü biz yalnız cift cam arası jaluzi üzerine profesyonel ve deneyimliyiz. Evinize veya işyerinize jaluzi alırken güvenilir.kaliteli .uygun fiyatlı .ve sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olmamız ve üretici olmamızdan dolayı  sizlere kendi imalatımızı garantili bir biçimde sunmaktayız.

Firma Bilgileri

  • SALİH EDGÜER

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.