SKYMİX BETON SANTRALLERİ

SKYMİX BETON SANTRALLERİ ALT YAPI ÜRÜNLERİ

Ostim Mah. 1232 Sk. 109 Yenimahalle / ANKARA ANKARA/YENIMAHALLE 

Hakkında

SKYMIX BETON SANTRALLERİ, sektörde 20 yıllık tecrübeli kurucularıyla Ankara Ostim'de 1000 m2 ve Ankara Saray'da 4000 m2 üretim tesislerinde beton santralleri, geri dönüşüm tesisleri, özel tasarım makineler, talaşlı imalat ve silo üretimi ile faaliyete başlamıştır.

ISO 9001 Kalite Güvence Sistem belgesine sahip olan SKYMIX BETON SANTRALLERİ, GOST sertifikası ile sürekli kendisini geliştirmeyi ve beton santrali imalat ve kurulumunda profesyonelleşmeyi hedeflemiştir.

Tasarım, parça imalat ve temini, komple üretim kalitesi ve işçilik, montaj, çalıştırma, eğitim ve satış sonrası teknik servis hizmetlerindeki kalitesi ile müşteri odaklı çalışma anlayışı SKYMIX BETON SANTRALLERİ isminin ülkemiz sınırlarını aşmasını sağlayacaktır.

SKYMIX BETON SANTRALLERİ’nde üretim çeşitli aşamalarla son derece titiz çalışmalar sonucu gerçekleştirilir. Onaylanan müşteri talepleri proje bölümüne aktarılır, uzman proje ekibi tarafından siparişler için tasarım çalışmaları yapılır, teknik hesaplar ve imalat çizimleri tamamlanır. İmalat aşamasında, malzeme giriş kontrolünden başlayarak, kesim-büküm kontrol, imalat kontrol, kaynak kontrol, boya kontrolleri titizlikle yapılmaktadır.

İmalat süreci; Kaynaklı imalat, Talaslı imalat, boya ve otomasyon sistemi olmak üzere dört temel bölümden oluşmaktadır.  SKYMIX BETON SANTRALLERİ’nde üretim kalitesi, tamamen sertifikalı kaynakçılar tarafından yapılan kaynaklar ile kumlama sonrası titizlikle yapılan boyama işlemi, her türlü beton üretiminde yüksek verim ve istenilen kalitedeki karışım alınacak şekilde tasarlanmış tek veya çift milli mikserler ve SCHNEIDER (PROKSER) teknolojisinin kullanıldığı otomasyon sistemi ile sağlanır.  PROKSER otomasyon sistemi ile maksimum kapasitede oldukça yüksek tartı ve dozaj hassasiyetleri elde etmek mümkündür. Dört temel aşamada imalatı tamamlanarak, sevke hazır hale gelen santral deneyimli ekibimiz tarafından müşterilerimizin sahalarına ulaştırılır, kurulumu yapılır ve testleri yapılır, operatör eğitimleri verilerek teslim edilir.

 

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.