SİLDAĞ HURDACILIK

SİLDAĞ HURDACILIK Geri Dönüşüm/Hurda

Doğanay mah. Saim Çıkrıkçı cad. No 144/2 Kat 1 Daire 3 Yeşilyurt İZMİR/KONAK 

Hakkında

Hakkımızda Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

Her yıl tonlarca hurda, ayrıştırmadan doğaya karışıyor. Bu hurdalar maalesef hepimizin yaşam alanını tehdit eder duruma gelmiş durumda. Örneğin plastik bir şişenin doğada kaybolma süresi, hurda ile ilgili araştırmalarda 3 bin yıl olarak geçer . 1 ton plastik hurda geri dönüşüme kazandırıldığında ise 14 bin kW/s enerji tasarrufu elde edilir.

İzmir’de yer alan firmamız, hurda metal konusundaki deneyimi ve alanında profesyonelleşmiş çalışan kadrosuyla müşterilerine hizmet vermektedir. Kuruluşundan bugünlere , hurda konusu ile  en yeni geri dönüşüm teknolojilerini bünyesine katarak, lisanslı entegre geri dönüşüm tesisinde faaliyet göstermektedir.

İzmir Hurdacı, dünyayı yaşanabilir kılmanın bilinciyle ve yeryüzünü korumanın sorumluluğuyla hareket etmektedir. Hurda alanındaki uzman kadrosuyla müşterilerine kazanç sağlamayı ve onlara en iyi hizmeti vermeyi taahhüt etmektedir.

İzmir Hurdacı, atıkların toplanması ve geri dönüşümü konusunda dünyadaki en yeni teknolojileri takip etmektedir ve bu sayede firmamız, tedarikçilerinin ve müşterilerilerinin ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler üretmenin bilinci içerisindedir.

İzmir Hurdacı, uzun vadeli ve güvene dayalı çalışma misyonu ile siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindedir.

Hep birlikte ülkemize güç, çevremize değer katalım, insanlığa ve en başta çocuklarımıza mutlu yarınlar bırakalım.

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.